Abortus atbalstošās feministes klusē pēc savas aktīvistes nāves, kuru izraisīja aborts

Pirmdiena, 26 Aprīlis 2021 08:48

Marija del Vaje Gonzalesa-Lopesa (María del Valle González López), ievērojama abortu aizstāve, nomira kopā ar savu bērnu, kas notika pēc kampaņas, kurā pati cīnījās, lai ievestu šo barbarismu savā valstī. Mums vajadzētu viņu atcerēties – viņu un melus, kas viņu nogalināja.

Divdesmit trīs gadus vecā María del Valle González López bija skaista, ar brūnām acīm un jauku smaidu, aizrāvusies ar dzīvi. Viņa bija arī abortu grupas Radical Youth vadītāja Lapasā (Mendoza), Argentīnā un bija pirmajās rindās visās šajās cīņās par abortu legalizēšanu. Kā raksta LifeSiteNews, viņa bija arī abortu atbalstošās Unión Cívica Radical (vēsturiskas Argentīnas kreisās partijas, kas saistīta ar Sociālistisko Internacionāli) prezidente. Kad viņa devās uz Arturo Illia slimnīcu, lai veiktu abortu, viņa bija sociālā darba studente Kuju universitātē.

Kā spāņu ziņās Argentīnas avīzē Clarin lasāms, viņa devās uz slimnīcu 11. aprīlī, kur viņai izrakstīja misoprostolu, un piektdien viņa jau jutās slima. “Viņa tika nosūtīta uz galveno veselības aprūpes iestādi Mendozas austrumu apgabalā, Perrupato slimnīcā, kur tika diagnosticēta vispārēja infekcija, kas, iespējams, izraisīja viņas nāvi.” Presē norādīts, ka pie vainas bija gan peritonīts, gan vispārējā septicēmija. Viņa nomira Sanmartinas slimnīcā. Santa Rosa prokuratūrā uzsākta izmeklēšana par viņas nāvi, un lieta tiks nosūtīta uz San Martinas prokuratūru.

No feministēm, kas solīja tādām jaunām sievietēm kā Marija, ka viņas varēs veikt abortus un brīvi dzīvot pilnīgāku dzīvi, nav dzirdams nekas cits kā nāves klusums. Viņai priekšā bija visa dzīve - tāpat kā viņas mazulim. Viņi abi ir miruši no aborta, kas bijusi viņas “sapņu” operācija. Viņas ģimene pat nezināja, ka viņa gatavojās veikt abortu, bet tagad ir atklājuši, ka viņu meita nomira mazbērna iznīcināšanas procesā. Tā ir slimīga, daudzslāņu traģēdija - šausminoša dzīves izšķiešana; šķebinoša morāles pasaka mūsu abortu laikmetam.

Dzīvības aizstāvju līderi ir runājuši presē, norādot, ka aborts vienmēr ir nāvējošs un jaunās sievietes nāve bija novēršama. Hosē Karmuega (José Carmuega), Argentīnas žurnālists, kas atbalsta dzīvību, uzskata, ka vainīgi ir starptautiskās abortu kustības nāvējošie meli. “Lai legalizētu abortus Argentīnā, sievietēm tiek teikts, ka aborts ir tiesības, ka tas ir viegli izdarāms, ka tas ir drošs un ka nav nekādu risku. Tātad jaunas sievietes domā, ka misoprostol ir nekaitīgs kā konfekte.

Argentīnas ķirurgs Luiss Durands (Dr. Luis Durand) pastāstīja ACI Prensa, ka “aborts nav medicīniska prakse. Vēl pirms dažiem mēnešiem tas bija noziegums saskaņā ar Argentīnas likumiem. Abortu gadījumā bērna nāve vienmēr ir nežēlīga. Tas tiek sadedzināts, injicējot vielas dzemdē, vai tiek izņemts, sadalot to, vai arī tiek pakļauts ekstremālām dzemdes spazmām, kas to nosmacē.” Misoprostols visā pasaulē ir izraisījis komplikācijas - it īpaši strauji izplatoties pašrocīgiem abortiem mājās. Bieži vien tabletes nogalina bērnu, bet to neizstumj. "Tāpēc ir kļūdaini uzskatīt, ka šāda procedūra ir patiešām droša.

María del Valle González López nomira, jo ticēja meliem, kas viņai bija stāstīti: ka sievietes var būt brīvas tikai tad, ja viņas nogalina savus bērnus pirms dzimšanas; un ka indes lietošana, lai to panāktu, ir pilnīgi droša. Šī aukstasinīgā atbrīvošanās nes tikai nāvi, un šādu meiteņu līķi ir netieši seksuālās revolūcijas upuri ar visaugstāko nogalināto skaitu cilvēces vēsturē. 

Marija del Valle González López nomira kopā ar savu bērnu, būdama cīnītāja par šī barbarisma ieviešanu savā valstī. Mums vajadzētu atcerēties viņu un melus, kas viņu nogalināja.

 

Avots: Jonathon van Maren, Post-abortion death of Argentine abortion activist is met with silence from pro-abortion feminists, Lifesitenews.com

Foto: Maria del Valle Gonzalez Lopez, Juventud Radical La Paz / Twitter, screenshot