Saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas datiem pēcvakcinācijas slaktiņš izplatās visā pasaulē

Pirmdiena, 21 Jūnijs 2021 23:52

Dārgie civitas.lv lasītāji, piedāvāju jūsu uzmanībai franču pētnieka Žerāra Delepēna (Gerard Delépine) rakstu, kas, balstoties uz Pasaules Veselības organizācijas datiem, pārliecināti pierāda straujo Covid-19 infekcijas un nāves gadījumu pieaugumu pēc vakcinācijas kampaņas sākuma daudzās pasaules valstīs. "Pēcvakcinācijas globālā katastrofa pamazām izbeigs vakcīnas mītu. Kaut arī nepārspējama propaganda (un nesaprotama, ja zāles bija acīmredzami efektīvas un drošas) un liberticīda pasākumi vēlas mums uzspiest tā saukto "vakcināciju" ar jaunām un slikti novērtētām zālēm, kampaņu pirmo mēnešu rezultāti tika minēti visur: inficēšanās un nāves gadījumu pieaugums."

Raksta oriģinālu varat lasīt franču mājaslapā  Égalité & Réconciliation, ko es atradu Marco Tosati blogā Stilum Curiae, kas regulāri un punktuāli dod vielu pārdomām par notiekošo pasaulē un Baznīcā. 

Aleksandrs Stepanovs 

 

******

/Žerārs Delepēns/

Pirms diviem mēnešiem mēs mēģinājām jūs brīdināt par Covid-19 vakcīnu paradoksālajiem rezultātiem, publicējot Izraēlas un Lielbritānijas mirstības līknes pirms un pēc vakcinācijas [1], kas jau vien parādīja, ka pēc šīm vakcinācijām sekoja ievērojams inficēšanās pieaugums un mirstība 6-8 nedēļu laikā pēc vakcinācijas sākuma. [2]

Kopš tā laika vakcinācijas kampaņas ir izplatījušās visā pasaulē pat valstīs, kur kovids nebija īpaši sastopams. Un visur viņiem ir sekojis ievērojams jaunu infekciju un mirstības pieaugums vairāku nedēļu vai mēnešu laikā. [3]

Cik daudz nāves gadījumu un cik nopietnu veselības traucējumu vēl būs nepieciešams, pirms valstu vadītāji, Pasaules Veselības organizācijas (PVO), ASV Pārtikas un Zāļu pārvalde (FDA), Eiropas Medicīnas aģentūra (EMA) un citas veselības aģentūras ņems vērā šīs eksperimentālās pseidovakcinācijas pārbaudītos rezultātus reālajā pasaulē un izdarīs atbilstošus secinājumus?

 

Atgādinājums par PVO publicētajiem pierādītajiem faktiem

 

 Zemāk mēs piedāvājam visvairāk vakcinēto valstu epidēmijas līknes, kuras publicējusi PVO (ar mūsu komentāriem, kas iezīmēti sarkanajā krāsā).

 

Āzija

 

Nepālā, valstī ar 28 miljoniem cilvēku, vakcinācijas kampaņa, izmantojot Ķīnas vakcīnu un Indijas AstraZeneca, sākās 2021. gada janvāra beigās. Līdz tam pēc desmit mēnešus ilgas epidēmijas valstī bija 270 092 apstiprināti gadījumi un dienas vidējais jauno (pozitīvu testa) gadījumu skaits bija 350.

Četrus mēnešus pēc vakcinācijas sākuma epidēmija ir eksplodējusi ar pašreizējo vidējo 8000 jaunu gadījumu dienā. Līdz 22. maijam Nepālā bija apstiprināti 497 052 (+ 90%) gadījumi un 6024 nāves gadījumi (+ 200%).

 

 

 

 Taizemē, 70 miljonu cilvēku valstī, marta pirmajā nedēļā sākās vakcinācijas kampaņa ar Ķīnas vakcīnu. Līdz tam kopš slimības uzliesmojuma sākuma valstī bija reģistrēti tikai 25 000 inficēto gadījumu un 83 nāves gadījumi, kas piedēvēti Covid-19.

Kopš vakcinācijas sākuma 2 mēnešos inficēto cilvēku skaits tika reizināts ar 5 (123 066 līdz 22. maijam) un mirušo skaits ar 9 (735 līdz 22. maijam).

 

 

Kambodžā, valstī ar 27 miljoniem iedzīvotāju, vakcinācijas kamapaņa iesākās 24. februārī un intensīvi turpinājās visu martu. Pirms kampaņas valstī tika apstirpināti 633 inficēšanās gadījumi, bet pēc 3 vakcinācijas mēnešiem un 284 788 Covid-19 potēm, valstī tika apstiprināti 24 157 jauni gadījumi un 165 mirušie.

 


 

Mongolijā, valstī ar 3,3 miljoniem iedzīvotāju, pirms vakcinācijas tika reģistrēti tikai 2693 covid testa pozitīvie gadījumi, bet pēc vakcinācijas sākuma skaitlis pieauga līdz 51 247 gadījumiem.

 

 

 

Dienvidamerika

 

Kolumbijā, valstī ar 50 miljoniem iedzīvotāju, ko ir smagi skārusi šī slimība, epidēmija sāka strauji samazināties līdz vakcinācijas kampaņas sākumam 2021. gada 18. februārī.

Taču kopš vakcinācijas kampaņas sākuma ikdienas inficēto skaits ir četrkāršojies (līdz18. februārim reģistrēti 4049 gadījumi, bet līdz 21. maijam 16 579 gadījumi), un ikdienas mirstība ir reizināta ar 3 (līdz 18. februārim datēti 163 nāves gadījumi, kas piedēvēti covid-19, bet līdz 21. maijam – 452 gadījumi). 

 

Čīlē, 18 miljonu cilvēku valstī, vakcinācija sākās 24. decembrī, un kopumā gandrīz 17,1 miljons vakcīnas devu tika ievadīts iedzīvotājiem. Taču par spīti visaugstākajam vakcīnu skaitam Dienvidamerikā un skarbajiem ierobežojumiem ikdienas infekciju un nāves gadījumu skaits joprojām ir gandrīz trīskāršs, nekā tas bija pirms vakcinācijas kampaņas sākuma…

 

Brazīlijā, 217 miljonu cilvēku valstī, vakcinācija sākās 18. janvārī, kad iknedēļas nāves gadījumi piedēvēti Covid-19 stabilizējās aptuveni ap 7000. Līdz 14. maijam valstī tika injecētas 50 011 889 dozas. Trīs nedēļas vēlāk pēc vakcinācijas kampaņas sākuma notika iknedēļas nāves gadījumu sprādziens, kas turpinājās divus mēnešus pēc kārtas. 

 

 

Tuvie Austrumi

 

Apvienotajos Arābu Emirātos - valstī, kurā dzīvo 10,5 miljoni cilvēku, inficēšanās eksplodēja pēc vakcinācijas sākuma no 195 819 gadījumiem, kas reģistrēti līdz 23. decembrim, līdz 550 029 gadījumiem līdz 20. maijam (+150%), ņemot vērā, ka jauno iknedēļas inficēšanos skaits paaugstinājās par 50%, salīdzinot ar to, kāds tas bija pirms vakcinācijas sākuma. 

 

Kuveita, 4,2 miljonu cilvēku valstī, līdz 2021. gada 28. aprīlim tika injecētas 1 120 000 potes dozas. Vakcinācijas kampaņa iesākās 2020. gada 27. decembrī, kurai sekoja ievērojams inficēto skaits, pieaugot no 1625 iknedēļas gadījumiem (datēts 2020. gada 28. decembrī) līdz 8806 gadījumiem (datēts 2021. gada 16. maijā). 

 

Eiropa

Ungārijā, valstī ar 9,8 miljoniem iedzīvotāju, vakcinācijas kampaņai, kas sākās februāra beigās, sekoja straujš iknedēļas infekciju pieaugums no 25 576 gadījumiem (25.februāra dati) līdz 62 265 gadījumiem vienu mēnesi vēlāk, pēc tam pakāpeniski atgriežoties pie līmeņa, kas bija pirms vakcinācijas.

Divarpus mēnešu laikā Ungārijā ir divkāršojies inficēto cilvēku skaits (no 400 000 līdz 800 000) un nāves gadījumu skaits (no 14 000 līdz 29 000), kas sasniegts pēc 11 mēnešus ilgas epidēmijas.

 

Rumānijā, valstī ar 20 miljoniem iedzīvotāju, vakcinācijas kampaņa sākās decembra beigās laikā, kad epidēmija sāka mazināties, un saskaņā ar oficiālajiem datiem 2021. gada 4. maijā Bukarestē ir visaugstākais vakcinācijas līmenis valstī - ar 31,2%  vakcinēto iedzīvotāju skaitu. Bet drīz pēc vakcinācijas sākuma ikdienas infekciju skaits un mirstība pieauga.

Pirms vakcinācijas kamapņas desmit mēnešu epidēmijas laikā Rumānijā bija 618 000 inficētu un 15 000 mirušu. Pēc pieciem vakcinācijas mēnešiem to skaits dubultojās.

 

 

Monako, 38 000 iedzīvotāju valstī, pirms vakcinācijas bija tikai 3 nāves gadījumi, bet pēc vakcinācijas kampaņas sākuma ir miruši 32 cilvēki. 

 

 

Gibraltārs, 34 000 iedzīvotāju: pēc visu iedzīvotāju vakcinācijas mirstība palielinājās par 800% no 10 līdz 94. 

 

 

Ko mēs varam secināt no šiem oficiālajiem skaitļiem? Hipotēze

 

 Izraēlā un Lielbritānijā svinētas pirriskās uzvaras [4]

Vakcinācijas atbalstītāji apgalvo, ka vakcinācija Izraēlā un Lielbritānijā ir bijusi veiksmīga, jo pašreizējās ikdienas infekcijas un mirstība ir zema.

Bet šie acīmredzamie panākumi faktiski atbilst lielas riska grupas cilvēku pazušanai ("vakcinācijas raža"), kas izraisīta ar vakcināciju, kā arī spontānam slimības regresam, kas novērots arī maz vakcinētās valstīs.

 

“Vakcīnas raža”

Šajās divās valstīs mirstība, kas saistīta ar Covid-19, strauji pieauga 4 līdz 6 nedēļu laikā un vienādojās ar kopējo mirušo skaitu 2020. gadā. Covid vakcinācijas mirstības līkne Izraēlā ir uzskatāma.

 

 

“Vakcīnas raža" -1404 miruši cilvēki janvārī un vēl 949 cilvēki februārī, kas ir ekvivalents pilnam Covid mirstības gadam bez vakcīnas (2020. gads) - ir ievērojami samazinājusi riskam pakļauto izraēliešu skaitu, iespējams, izraisot samazinājumu no šķietamā mirstības riska nākamajā gadā šajā vecuma grupā

Bet paralēli šim sākotnējā mērķa samazinājumam vīruss ir mainījies, lai uzbruktu citiem sabiedrības segmentiem un īpaši jaunākām vecuma grupām.

2020. gada novembrī Izraēlas Veselības ministrijas dati atklāja, ka Izraēla atklāja 400 koronavīrusa gadījumus bērniem līdz divu gadu vecumam. Līdz 2021. gada februārim šis skaitlis bija pieaudzis līdz 5800.

 

Tāda pati "raža" tika novērota arī Lielbritānijā. Tā kā Covid-19 apdraud tikai nelielu daļu iedzīvotāju (vecāka gadagājuma cilvēki ar blakusslimībām), riska grupā vakcīnācijas dēļ izzūd liela šīs populācijas daļa (tikpat daudz kā pilnā 2020. gada nāves gadījumu skaits), tādējādi matemātiski samazinās novērotā mirstība, vismaz uz laiku.

 

Kopš Lielbritānijas vakcinācijas kampaņas sākuma vidējā mirstība uz miljonu iedzīvotāju Lielbritānijā (934 / milj.) ir vairāk nekā divas reizes lielāka kā Nīderlandē (411 / milj.).

 

Epidēmijas dabiskais regress

Epidēmijas dabiskais regress izskaidro arī mirstības kritumu, ko parāda salīdzinājums starp lielā skaitā vakcinēto Lielbritāniju un ļoti maz vakcinēto Nīderlandi. 

 

 

Mirstības līknes uz miljonu iedzīvotāju šajās divās kaimiņvalstīs ir vienādas. Apvienotajai Karalistei ir daudz augstāka mirstības līkne saistīta ar vakcinācijas kampaņas sākumu un injicēto dozu skaitu. Pašreizējā mirstība Nīderlandē ir nedaudz augstāka, atspoguļojot angļu "ražas" neesamību.

 

 Vai pašreizējā vakcinācija paātrina epidēmiju un mirstību?

 

Pārskats par galvenajām valstīm, kuras ir pieņēmušas plašu vakcināciju, parāda, ka reālajās populācijās vispārējā vakcinācija vairāk darbojas kā epidēmijas un mirstības paātrinātājs, nevis to novēršana. [5]

Visās augsti vakcinētajās valstīs mirstība, kas saskaitīta divos pēcvakcinācijas mēnešos, ir vienāda vai lielāka par visu 2020. gadu.

 

Stingru eksperimentālo datu trūkums

 

Šo vakcīnu izmēģinājumi ir bijuši nepietiekami, ar pamatīgu datu trūkumu, jo tie joprojām turpinās. Pirmie rezultāti tiek solīti tikai 2023. gada sākumā.

Neviens no eksperimentu ziņojumiem nav signalizējis par iespējamu inficēšanās un mirstības pieaugumu, kas, par laimi, šķiet pārejoši. Šie ziņojumi nesniedz pietiekamu informāciju par vairāk vai mazāk nopietnām blakusparādībām, piemēram, agrīnu asinsvadu trombozes gadījumu biežumu, kas seko vakcinācijai, vai, piemēram, par spontāno abortu skaita pieaugumu un menstruāciju traucējumu palielināšanos sievietēm, un, protams, par iespējamām sekojošām  un ilgtermiņa komplikācijām.

Steiga paātrināt vakcināciju par katru cenu galu galā varētu būt neproduktīva sabiedrības uzticībai visām vakcinām. Nav jēgas skriet, jāsāk īstajā brīdī, kā teica Stefano Fontana. Bet jaunie miljardieri, piemēram, Moderna izpilddirektors, iespējams, nedomā kā bruņurupucis fabulā, kurš jau ir uzkrājis bagātību.

 

Nākotne ir agrīnā ārstēšanā, kuru kontrolē ģimenes ārsti

Pārredzami pētījumi ir būtiski, lai izprastu šīs pārejošās epidēmijas pasliktināšanās mehānismu pēc vakcinācijas un secinātu iespējamos preventīvos pasākumus jaunas epidēmijas gadījumā.

Jo īpaši tāpēc, ka nākotne pēc šīs vakcīnas slaktiņa joprojām ir ļoti neskaidra. Tie vadītāji, kuri ir pārkāpuši medicīnas un demokrātijas pamatus, uzzspiežot ātru vakcināciju, neievērojot parastās tirgū laisto zāļu drošuma un efektivitātes procedūras, visi kā viens sola savām nācijām agrīnu turpmāko infekcijas viļņu ārstēšanu, līdz ar to demonstrējot kā Boriss Džonsons, ka vairs netic vakcinācijai, ko paši ir uzspieduši. [6]

 

Par medicīnu nevajadzētu lemt politikai

 

Veselības politiku vairs nedrīkst uzspiest vai vadīties pēc bieži neprecīzām simulācijām (un ko dažreiz ietekmē politiķi, kā atzīst britu zinātnieki), bet tai jābūt balstītai uz demokrātijas ievērošanu un attiecīgās nozares ārstu klīnisko pieredzi, pēc iespējas vadoties pēc vienkāršiem un nesaistošiem ieteikumiem.

Visiem datiem jābūt caurspīdīgiem, tāpat kā Sentinel Network skaitļiem, kas atspoguļo reālo pacientu skaitu, kuri konsultējas ar ārstiem par klīniskajām pazīmēm, kas ir daudz ticamāki par mūžīgās inficēšanās rādītājiem, pamatojoties uz neuzticamiem PCR testiem.

 

Brīvība ārstēt un ārstēties

 

Galvenokārt ārstiem jāspēj brīvi ārstēt savus pacientus ar visiem viņu rīcībā esošajiem līdzekļiem bez birokrātiskiem diktātiem, turklāt jau no slimības sākuma tāpat kā jebkurā citā patoloģijā. Kopš epidēmijas sākuma agrīnie ārstēšanas veidi, kuru pamatā ir antibiotikas, makrolīdi, hidroksihlorokīns, artemīzija, D un C vitamīni un cinks, kā arī ivermektīns, augsti stāvošajiem mediķiem bija zināmi, bet viņi tos ir  demonizējuši, rīkojoties par labu jauno dārgo zāļu izmantošanai, kā, piemēram, remdesivirs, un it īpaši turpmāko vakcīnu labā.

Politiskā izvēle no varas iestāžu puses aizliegt brīvu ārstēšanas veidu ir izraisījusi daudzus nāves gadījumus vairākās pasaules valstīs, tostarp Francijā, no kuriem vismaz dažus bija iespējams novērst. Pašreizējie tiesas procesi dos balsis upuru ģimenēm, taču neizlabojot neatgriezenisku tuvinieka zaudējumu.

 

Neaizstājams moratorijs

 

Totalitārisms, cenzūra un sistemātiska oponentu vajāšana, kā arī pamatbrīvību apspiešana rada vienīgi ilglaicīgas katastrofas zinātnē, medicīnā un ekonomikā, kā arī vairāk vai mazāk tiem atbildīgajiem, kas tās ir izraisījuši. 

Ir pienācis laiks atgriezties pie faktiem un to kritiskas izvērtēšanas bez iepriekš ieplānotām idejām. Visās valstīs pēc eksperimentālajām vakcinācijām palielinājās inficēšanās un mirstība, kas ir saistīta ar Covid-19 un tā variantu parādīšānos. Kamēr šīs fenomens nav kļuvis skaidrs, steidzami jāpieņem moratorijs (jāpārtrauc) pret Covid vakcinācijām.

 

Piezīmes

 

1] https://ripostelaique.com/grande-br…

 

[2] https://nouveau-monde.ca/fr/analyse…

 

[3] http://egaliteetreconciation.fr/E ...

 

4] Pirriskā uzvara ir taktiskā uzvara, kas tiek sasniegta lielu zaudējumu rezultātā, kas uzvarētājam ir tik smagi, ka apdraud viņa izredzes uz galīgo uzvaru.

 

5] F. Goberts: kopš vakcinācijas (antikovid) vidējā dienas mirstība ir palielinājusies 13 valstīs no 14. Agoravox https://www.agoravox.fr/actualites/ ...

 

6] https://www.francesoir.fr/societe-s…

 

 

Avots: 

L’hécatombe postvaccinale s’étend dans le monde, www.egaliteetreconciliation.fr

 

tulkojums itāliski: https://www.marcotosatti.com/2021/06/18/lecatombe-post-vaccino-nei-dati-delloms-urgente-una-moratoria/

 

                                            *******

 

Vai esat civitas.lv lasītājs?

Vai domājat, ka tas ir noderīgs un dara labu darbu?

Civitas.lv publikācijas nefinansē neviena organizācija un tas arī nepārdod maskas, lai gūtu peļņu. Vienīgais, kas to uztur, ir privātie ziedojumi. Ja vēlaties to atbalstīt, variet ziedot, izmantojot šo kontu: LV86HABA0551026342796 

Saņēmējs: Aleksandrs Stepanovs

 

Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 07 Oktobris 2021 22:47

Multimēdiji

http://www.civitas.lv/images/Screenshot-2021-06-22-at-00.15.24.png