Piektdiena, 20 Janvāris 2023 22:58 Publicēts Sleja 2

"Pāvests Benedikts nerunāja par Kristu, bet viņš runāja ar Kristu. Viņā īstenojās vienotība starp visaugstākā līmeņa teoloģisko refleksiju un garīgumu, kas ienāk tieši cilvēku sirdīs". "Viņš apzinājās savas spējas, taču viņš tās izmantoja nevis tam, lai paaugstinātu sevi pāri citiem, bet gan lai kalpotu Baznīcas labumam un vienkāršo cilvēku ticībai."

"Apjukums? - Baznīcā šodien ir pārāk daudz politiskās domāšanas". "Vai Baznīca mūsdienās ir pagājusi 200 gadus atpakaļ, kā to teica kardināls Martini? Tas nav iespējami, Jēzus ir visu laikmetu pilnība". Tā par Benedikta XVI mantojumu runā kardināls Millers, Racingera-Benedikta XVI teoloģiskā darba redaktors, kurš deva interviju itāliešu katoļu interneta laikrakstam "La Nuova bussola quotidiana".


*****

Pirmdiena, 02 Janvāris 2023 12:11 Publicēts Sleja 1

Ir publiskots Benedikta XVI garīgais testaments - pateicības dziesma Kungam - par visām dāvanām, ko viņš ir saņēmis. Tas ietver skaidru spriedumu par visām viltus ideoloģijām un filozofijām, kas cenšas aizēnot ticību. "Jēzus Kristus patiesi ir ceļš, patiesība un dzīvība, un Baznīca ar visām tās nepilnībām ir Viņa miesa. Stāviet stingri ticībā! Neļaujiet sevi maldināt!

 

*****

Trešdiena, 13 Oktobris 2021 21:23 Publicēts Sleja 1

Dārgie civitas.lv lasītāji! Piedāvāju jūsu uzmanībai rakstu, kas parādījās interneta saitē Renovatio 21, kuram patiesi pateicamies par iespēju to pārpublicēt. Tas aplūko neticamo Vatikāna stāstu, kurš kļuvis par pasaules sanitokrātijas instrumentu.

Aleksandrs Stepanovs

Piektdiena, 03 Septembris 2021 10:55 Publicēts Sleja 2

Torino (Itālija) pārdevējas, 31 gadu vecās Marijagrācijas Pavones dzīve ir sajukusi: «Mana galva visu laiku ir kā liesmās, es neguļu, mana kreisā roka ir zaudējusi jutību un es vairs nevaru vadīt mašīnu, es pat nevaru vairs uzkāpt vienu kāpņu posmu. Bet AIFA (Itālijas zāļu agentūras) referente man teica, ka man jāinjicē otrā vakcīnas deva, jo tagad mana veselība kļuvusi trausla: bet es esmu trausla vakcīnas dēļ.» Savu stāstu “La Bussola quotidiana” izklāsta vēl viens vakcīnas upuris ar nopietnām blakusparādībām un noslēpumainu dedzināšanas sajūtu: "Analīzes neko neuzrāda, bet nākamā rezonanse būs izšķiroša, neviens ārsts neuzdrošinās riskēt ar apgalvojumu par korelāciju ar vakcīnu, bet tas ir acīmredzams."

 

*****

Jaunākie raksti