100 ārstes, konsekrētās personas un dzīvības aizstāvējas: “Pārtrauciet morāli attaisnot abortu aptraipītas vakcīnas”

Pirmdiena, 22 Marts 2021 13:50

Starptautiska grupa, kurā ir gandrīz 100 ārstes, konsekrētās personas un dzīvības aizstāvji, ir publicējusi drosmīgu aicinājumu kristiešiem un visiem labas gribas cilvēkiem pārtraukt morāli attaisnot abortu aptraipīto vakcīnu lietošanu, uzskatot, ka nespēja stāties tai pretī veicina pieaugošo nāves kultūru, kas saistīta ar abortētu bērnu izmantošanu medicīniskiem eksperimentiem.

25 pasaules valstis pārstāvošo parakstītāju vidū ir simt gadus vecā poļu ārste Dr. Vanda Pultavska, Sv. Jāņa Pāvila II personīgais draugs un Ādolfa Hitlera personīgā ārsta nacistu koncentrācijas nometnē Rāvensrbrikā veikto pseidomedicīnas eksperimentu upuris. Dr. Pultavska, arī psihiatrijas speciāliste, pēdējos 70 dzīves gadus ir veltījusi darbam dzīvības un ģimenes labā. (sk. video)

Citi parakstītāji ir Abija Džonsone, ASV pretabortu aktīviste, kura līdz 2009. gadam bija Planned Parenthood klīniskā direktore un kuras memuāri bija pamatā 2019. gada filmai Unplanned; un māsa Deirdre Berne, bijusī militārā ķirurģe un misionāre, kura dienējusi Kenijā, Afganistānā, Haiti, Irākā un Sudānā un kuras nostāja nedzimušo vārdā saistīja visaptverošu ASV uzmanību 2020. gada augustā.

Paziņojumā, kas datēts ar 8. martu, teikts, ka “augļa šūnu līnijas nedzīvo bezgalīgi”. Tāpēc “augļa audu izmantošana medicīniskās iejaukšanās procesā noteikti veicina un vienmēr veicinās jaunu šādu augļa audu meklēšanu” un vakcīnu ražotājus “stipru motivāciju radīt jaunas līnijas, kas atbilst vecajām”. 

Starptautiskā sieviešu grupa arī atzīmē, ka “ievērojamā sašutuma trūkuma dēļ” par augļa šūnu līniju izmantošanu mūsdienu vakcīnās “pēdējās desmitgadēs biomedicīnas pētījumi ar abortētiem bērniem ir paplašinājušies, ieskaitot nogalināto nedzimušo bērnu līķu savākšanu un tirdzniecību pētījumiem, kurus parasti uzskatītu par neētisku veikt ar cilvēkiem. ”

"Vispārēja piekrišana abortu aptraipītajām vakcīnām, īpaši no kristiešu puses, ir tikai veicinājusi nāves kultūru," viņi raksta. "Mēs nevaram nomierināties, jo cilvēka augļu izmantošana medicīnas pētījumos tiek pakāpeniski normalizēta kā "bēdīga" mūsdienu medicīnas daļa."

 "Ir pienācis laiks garīdzniekiem un lajiem drosmīgi stāties pretī šīm šausmām un ar "maksimālu apņēmību" aizstāvēt visneaizsargātāko personu tiesības uz dzīvību. Šī ļaunuma izplatība ir jāpārtrauc!"

Īpaši apsverot Covid-19 vakcīnas, parakstītāji, kuru vidū ir trīs bijušie Pontifikālās dzīvības akadēmijas locekļi – Dr. Pilara Kalva, MD (Meksika), Mersedesa Vilsone de Arsu (Gvatemala) un Kristine de Marcellus Vollmere (Venecuēla) – “pazemīgi” iesaka pāvestam Franciskam, Vatikānam un bīskapiem visā pasaulē “pārvērtēt” savus izteikumus, pamatojoties uz pilnīgāku “vakcinācijas un imunoloģijas zinātnes” izvērtējumu.

Ir jāņem vērā, ka SARS-CoV-2 infekcijas vidējais izdzīvošanas līmenis ir "lielāks par 98,3%", ka dati par vakcīnām joprojām ir “nepietiekami, lai noteiktu iespējamo ilgtermiņa iedarbību”, un ka vakcīnu “eksperimentālais raksturs” liek faktu, ka cilvēkus “mudina un piespiež” tās saņemt, uztvert kā tiešu Vispārējās deklarācijas par bioētiku un cilvēktiesībām pārkāpumu.

"Kopā ņemot," viņas raksta, "šie faktori parāda, ka apgalvojumi, kas attaisno abortu aptraipīto COVID eksperimentālo vakcīnu lietošanu, ne tikai ignorē izdarīto noziegumu smagumu un tiešumu, bet arī zinātniskos pierādījumus par pašreizējo eksperimentālo vakcīnu neatbilstību un to zināmos un nezināmos riskus.”

Aicinājums, kura mērķis ir likt pasaulei apzināties “abortu realitāti” un no jauna padarīt to jūtīgu pret domu par “audu avotu”, ko lieto dažās vakcīnās, aprakstot šausmas tajā, kas notiek ar bērnu, kurš tiek nogalināts mātes dzemdē un jautājot: “Kā varam tīšuprāt gūt labumu no viņu upuriem?”

"Aborts ir mūsdienu Svētie nevainīgie bērniņi," autori pauž stingru apņemšanos "atteikties pieņemt jebkuras un visas vakcīnas, kas izgatavotas, izmantojot šūnas, kas iegūtas no abortētiem cilvēka augļiem".

“Kā kristieši mēs esam aicināti vienoties ar  Kristus prātu un saistīt savu sirdi ar Jēzus Svēto Sirdi un Marijas Bezvainīgo Sirdi,” secina starptautiskā sieviešu grupa. “Ir pienācis brīdis mums atdarināt agrīnos kristiešus viņu vēlmē ziedot dzīvību Patiesības labā. Nebūsim līdzvainīgi. Pienācis laiks turēties pretī!" 

 

Foto: catholicfamilynews.com 


Full Statement: The Voice of Women in Defense of Unborn Babies and in Opposition to Abortion-tainted Vaccines

 

https://catholicfamilynews.com/blog/2021/03/09/intl-group-of-female-doctors-religious-pro-life-leaders-speak-out-against-abortion-tainted-vaccines/

Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 31 Marts 2021 19:48