Jauna intervija: Arhibīskaps Vigano, apspriežot Lielo Resetu, dod cerību Fatimas Dievmātes gaismā

Svētdiena, 13 Jūnijs 2021 09:45

Lasītāju uzmanībai piedāvājam saistošu interviju ar mons. Karlo Maria Vigano, kas tika publicēta Lieldienās, bet neko nav zaudējusi no savas aktualitātes. Paldies Silvitai Kravalei par darbu pie tulkošanas! 

*****

 

/Maike Hiksone/ 

2021. gada 19. maijā (LifeSiteNews) - arhibīskaps Karlo Marija Vigano laipni sniedza man interviju, ko uzticējām Schloss Rudolfshausen, lieliskajam katoļu apustulātam Vācijā, kuru vada Helēne Valterskirhena un viņas meita Aleksandra. Viņi publicē arhibīskapa Viganò, kā arī LifeSite un daudzus citus tulkojumus. Valterskirhenes kundze un viņas meita izdod arī žurnālu Kultur-Magazin,  kam tika veikta šī jaunā intervija ar Itālijas prelātu.

Arhibīskaps Viganò šajā garajā intervijā aptver daudzus Lielās Atiestatīšanas aspektus, saiknes ar Ķīnu un skarbo lokdaunu politiku;  tās saikni ar galvenajiem globālajiem dalībniekiem, piemēram, Pasaules ekonomikas forumu (WEF), Bilderbergera grupu, Rokfelleriem un Rotšildiem; un tās būtībā esošo “masonu matricu”. Kā mēs redzam, tā ir kristietības aizstāšana ar masonisku pasaules likumu, kas ir līdzīga agrākiem komunistu eksperimentiem pasaulē. Tā, kas savieno agrākos eksperimentus ar šo jauno starptautisko, tā tiešām ir brīvmūrniecība.

Arhibīskaps Viganò iepazīstina ar bijušā franču masona Dr. Pjēra Žilbēra (Dr Pierre Gilbert) runu, kurš pirms 25 gadiem paredzēja, ka būs slimība, kuru pēc tam izmantos politiskiem mērķiem.

Ir ļoti interesanta un atklājoša Pjēra Ž. Žilbēra uzruna (šeit, tā kā YouTube video tika dzēsts, šeitm ir cits video, kur 15:19 viņš saka to pašu Pjērs Žilbērs), kas datēta ar 1995. gadu, kurā uzskaitīti visi soļi, kurus šodien redzam mūsu acu priekšā ar traģisko kovida farsu, sākot no masveida inokulācijas (lat.inokulatio ‘potēšana’- biol. dzīvu mikroorganismu ievadīšana organismā, inficēšana) ar vakcīnu līdz disidentu aizturēšanas nometņu izveidei. Šis bijušais brīvmūrnieks pirms 25 gadiem atklāja bēdīgi slavenās sektas mērķus.

Bet, ņemot vērā šīs satraucošās ziņas, Itālijas arhibīskaps neatstāj mūs bez cerībām. Viņš norāda, ka šie revolucionārie elementi bieži arī vēršas viens pret otru, un tāpēc viņš netic, ka tomēr ir pienācis laiks Lielajai atiestatīšanai ar tās ļaunajiem pamatiem.

Viena pazīme, ka viņam varētu būt taisnība, ir fakts, ka viens no galvenajiem šī korona dienas kārtības līderiem Bils Geitss šobrīd tiek daudz kritizēts par viņa tuvību toreiz jau zināmajam dzimumnoziedzniekam Džefrijam Epšteinam. Pašlaik gaismā nonāk arvien vairāk informācijas, un šī informācija nopietni grauj Geitsu uzticamību.

Vigano uzticas Fatimas Dievmātes vārdiem, saskaņā ar kuriem Krievijas veltīšana un iesvētīšana notiks vēlu, bet tā notiks, un tad būs “miera laiks”. "Nespēja veltīt Krieviju Marijas Bezvainīgajai Sirdij," skaidro Vigano, "noveda pie komunisma izplatīšanās visā pasaulē; šodien mēs redzam, ka komunisms ir saistīts ar otru zvērinātu kristietības ienaidnieku - liberālismu. ” Viņš turpina:

Šīs ellišķīgās alianses mērķis ir novest pie Jaunās kārtības izveidošanas un Antikrista parādīšanās. Bet neaizmirsīsim, ka Dievmāte ir teikusi, ka pirms pēdējās vajāšanas pasaule izbaudīs miera periodu. Es domāju, ka Lielās Atiestatīšanas un Jaunās kārtības sātaniskais projekts masonu sinarhijas (slepenās valdīšanas) laikā vēl nav paspējis sevi uzspiest, pat ja tam esam pietuvojušies.

Bet, kamēr mēs gaidām Dievmātes uzvaru, arhibīskaps Vigano aicina mūs vadīt dzīvi saskaņā ar Kristus valdību, mudinot mūs “censties panākt, lai Kristus valdītu pār visiem mūsu sirdīs un rezultātā arī mūsu ģimenēs, lai Viņš var valdīt arī mūsu sabiedrībās. ” Mēs ļoti pateicamies arhibīskapam Viganò par šo izgaismojošo un uzmundrinošo interviju.

Lūdzu, skatiet šeit pilnu interviju šeit, jo tā pirmo reizi tika publicēta vācu valodā un LifeSiteNews tiek pasniegta angļu valodā.

*****

 

LIELĀ ATIESTATĪŠANA 

Intervija ar Viņa Ekselenci arhibīskapu Karlo Mariju Vigano

 Mea est ultio, et ego retribuam in tempore, in quo labetur pes eorum! Juxta est dies perditionis, et adesse festinat sors eorum. - Man pieder atriebšana un atmaksa, kad viņu kāja paslīdēs; jo tuvu klāt ir viņu posta diena, un tas, kam jānāk, steigšus tuvojas. (Atkārtotā likuma grāmata jeb 5. Mozus 32:35)

 

1. Ko nozīmē Lielā Atiestatīšana? 

 

“The Great Reset” ir pirms vairākiem gadiem izdomāts pasaulē dominējošās masonu elites izteiciens. Tas nozīmē sava veida globālu revolūciju, par kuru ir nolēmusi šī elite, lai “atiestatītu” visu sociālo struktūru, uzliekot masām virkni izmaiņu, kuru mērķis ir sagatavoties antikrista valdīšanai, kuru bez postošiem un nelaimi nesošiem notikumiem būtu grūti demokrātiski pieņemt ar cilvēku piekrišanu. Labākas pasaules ideāli, cieņa par vidi, brālība starp tautām un iekļaušana ir tikai liekulīgs un maldinošs veids, kā panākt šo revolūciju un aizsegt to ar it kā mērķtiecīgu cēlumu, kas praktiski slēpj patiesos elites mērķus: viņu pašu atziņu, “nekas vairs nebūs tāds, kāds bija agrāk”.

 

2. Kas ir galvenie cilvēki aiz Lielās Atiestatīšanas? Ko mēs zinām par viņu personīgo pārliecību?

 

 Elite, kas veicina lielo atiestatīšanu, sastāv no galvenajām pasaules organizācijām, sākot no Klausa Švaba Pasaules ekonomikas foruma līdz ANO, no Trīspusējās komisijas līdz Bilderbergas grupai ar to darbinieku atbalstu valdībās, augstās finansēs, daudznacionālās korporācijās un mediji. Šis process ir turpinājies gadsimtiem ilgi, un to vadīja lielās kapitāla dinastijas, piemēram, Rotšildi un Rokfelleri, kas, pateicoties savai neizmērojamajai bagātībai, ļoti iejaucas tautu politikā.

Matrica būtībā ir masoniska gan principos, kurus tie pauž, gan naidā, ko viņi izrāda pret reliģiju, un vēl jo vairāk pret mūsu Kungu Jēzu Kristu. Ja ņemam vērā pieprasījumus, kurus ir atbalstījuši Lielās Atiestatīšanas atbalstītāji, mēs varam tos izsekot līdz Francijas revolūcijas un brīvmūrniecības triādei: brīvībai, vienlīdzībai un brālībai. Jebkurš katoļu pārstāvis, kuru māca Romas Pāvestu maģisērijs, zina, kādu ellišķīgu graušanu nozīmē šie principi: “brīvība” nozīmē sacelšanos pret Dieva suverenitāti un Viņa svēto likumu; “vienlīdzība” visus cilvēkus nostāda vienā līmenī, zemākajā līmenī, noliedzot katra cilvēka atšķirības un individualitāti, un galvenokārt atceļot fundamentālo atšķirību starp tiem, kuri atzīst Kristu kā Vienīgo Dievu un Kungu, un tiem, kas Viņu noraida; un visbeidzot, “brālība” cenšas izveidot sabiedrību, kurā cilvēki var būt brāļi, neatsaucoties uz Dieva dievišķo tēvišķību vai piederību Kristū atpestīto ģimenei.

Apsvērsim vienu svarīgu lietu: cilvēks ir radīts pēc Dieva tēla tādā nozīmē, ka viņš savās spējās atspoguļo Vissvētākās Trīsvienības īpašības: Tēva spēku, Dēla gudrību, Dieva Svētā Gara mīlestību. Lielā atiestatīšana vēlas apgāzt šo cilvēka iedzimto atbilstību savam Radītājam, Kungam un Pestītājam zaimojošā parodijā: iztukšot viņa atmiņu, sagrozot viņa intelektu un samaitājot viņa gribu. Visam, kas tiek darīts globālistiskās ideoloģijas vārdā, ir šis neapzinātais, bet ļoti acīmredzamais mērķis: mēs vairs nedrīkstam atcerēties savu pagātni un savu vēsturi, mēs vairs nedrīkstam zināt, kā atpazīt labo un ļauno, mēs vairs nedrīkstam vēlēties tikumu un noraidīt netikumu; būtībā mēs esam virzīti nosodīt labos kā neiecietīgos un apstiprināt ļaunumu kā atbrīvošanu un atpestīšanu no kristīgās tikumības. Un, ja Dievs tiek noraidīts kā Tēvs, tēvišķība vai paternitāte vairs nedrīkst būt pat dabiskā kārtībā, jo dabiskā veidā tēvs ir dievišķās tēvišķības spogulis. Tāpēc ir teoloģisks naids pret dabisko ģimeni un nedzimušo dzīvību. Ja Dievs nav miris par mums pie Krusta, nedrīkst būt vairs ne ciešanu, ne sāpju, ne nāves, jo sāpēs mēs spējam saprast upura nozīmi un pieņemt to mīlestībā pret To, kas izlēja savas Asinis par mums. Ja Dievs nav Mīlestība, cilvēku vidū vairs nedrīkst būt mīlestība, bet tikai netiklība un baudkāres apmierināšana, jo, ja mēs vēlamies citu labumu, mums tiek piedāvāts dalīties ar viņiem ar visdārgāko dāvanu, kas mums ir - Ticību un mēs nevaram pamest viņus un pieļaut, ka viņi perversās brīvības jēdziena vārdā iekrīt bezdibenī. Viņi nav ateisti; viņi nenoliedz, ka Dievs pastāv; drīzāk viņi ienīst Viņu, tāpat kā Lucifers ienīst Viņu.

 

3. Vai tā, jūsuprāt, ir cīņa starp Labo un Ļauno?

 

 Lielā atiestatīšana ir ne tikai pēdējais posms pirms antikrista valdīšanas nodibināšanas, bet tas ir ieguvis visas patiesās reliģijas nokrāsas, aizņemoties tās valodu, veidojot ceremonijas, ieceļot savus priesterus. Pašreizējās pandēmijas ritualitāte ir diezgan acīmredzama, it īpaši tādā veidā, kā viņi ir vēlējušies vakcīnai piešķirt sakramentālu vērtību, līdz pat priesteriem un bīskapiem - un pat pašam pāvestam - lai to popularizētu, pat sludinot, ka tas ir neaizstājams pestīšanai, identificējot to kā “morālu pienākumu” katram ticīgajam. Tādējādi, aizliedzot svēto upuri patiesajam Dievam un aizliedzot patieso Sakramentu administrēšanu, jaunā kovid reliģija ir uzspiedusi sevi ar jauniem higiēnas rituāliem un jauniem veselības sakramentiem.

Koronavīrusa mācekļa ticība plašsaziņas līdzekļu stāstījumam ir katoļiem pieprasītā ticības akta groteskā parodija ar to atšķirību, ka veselības reliģijas dogmas, kurām nepieciešama beznosacījuma piekrišana, ir pilnīgi neracionālas, nepamatotas un neloģiskas. Tā nav pieķeršanās patiesībai, kas pārsniedz saprātu, bet gan dogmai, kas tai ir pretrunā, parādot, ka, tāpat kā visas viltus reliģijas, arī kovids šķērso māņticības robežu. Tie, kas tic kovidam, nonāk situācijā, kad viņiem ir jāpierāda, ka viņi ir pakļauti tās svētajiem ministriem, pat ņemot vērā jēdzienus, kas ir pretēji medicīnas zinātnei un veselajam saprātam: masku lietošana ir obligāta, pat ja tās neaizsargā no inficēšanās; vakcīna tiek uztiepta pat tad, ja tā nedod imunitāti, veselības sanhedrīna (sinedrija) neapstiprinātas procedūras ir aizliegtas, pat ja to efektivitāte ir acīmredzama. Un mums jāpiebilst: jo absurdāka tiek dota pavēle, jo vairāk māceklis jūtas, ka ir sektas loceklis tieši ar pakļaušanos.

Mulsinoši ir tas, ka tie, kas šodien atsakās no saprāta, saskaroties ar virologu-pontifiku sludinājumiem, paziņo, ka viņi ir “racionālisti” un pārliecināti zinātnes atbalstītāji pret jebkāda veida dogmatisku fideismu (lat. fides ‘ticība’; fr. fidéisme – filoz. uzskats, koncepcija, kas sludina, ka ticībai un atklāsmei zināšanu apguves, izziņas procesā ir prioritāte attiecībā pret prātu). No otras puses, kad cilvēki netic Dievam, viņi galu galā notic jebkam.

 

4. Ņemot vērā faktu, ka Pasaules ekonomikas forums atbalsta stingru lokdaunu politiku, kas tiek īstenota, ņemot vērā koronavīrusu, pat slavējot lokdauna priekšrocības gaisa attīrīšanai, šķiet, ka korona krīze ļoti labi atbilst viņu plāniem un ir noderīgs rīks viņu lielajai atiestatīšanai. Vai jūs redzat kādas saistības starp WEF (Pasaules Ekonomikas Forumu) un korona krīzes vadītājiem?

 

Es uzskatu, ka biju viens no pirmajiem bīskapiem, kurš nosodīja patieso saikni starp pseidopandēmiju un lielās atiestatīšanas nodomiem. Ir ļoti interesanta un atklājoša Pjēra Ž. Žilbēra (YouTube 

videoklips vairs nav pieejams, bet Pjērs Žilbērs ir redzēts citā video 15:19 min – runā Pjērs Žilbērs un 22:33 cits bijušais masons) deklarācija, kas datēta ar 1995. gadu un kurā uzskaitīti visi soļi, kurus šodien redzam mūsu acu priekšā ar traģisko kovida farsu, sākot no masveida potēšanas ar vakcīnu līdz disidentu aizturēšanas nometņu izveidošanai. Šis konvertējies brīvmūrnieks pirms 25 gadiem atklāja bēdīgi slavenās sektas mērķus. Tajā laikā viņa ziņojums tika apzīmēts kā absurda sazvērestības teorētiķa ņurdēšana, taču šodien tiek pierādīts, ka tā ir patiesa visā no pirmavotiem nākušajā un briesmīgajā realitātē, parādot, ka Dieva ienaidnieku pasūtītais lielās atiestatīšanas plāns nav ierobežots tikai ar ekonomiskajiem aspektiem, kurus tā izmanto kā instrumentu, lai uzturētu ar to saistīto finanšu pasauli, bet kas attiecas uz mūsu kā indivīdu un sabiedrības locekļu dzīves būtību, lai atceltu katru kristietības iezīmi. Aiz tā visa slēpjas ļaunais, kurš šodien rēķinās ar ļoti labi organizētu sekotāju grupu. 

Mums vajadzētu vienreiz un uz visiem laikiem atbrīvot sevi no absurdā galveno mediju stāstījuma, kurā teikts, ka covid-19 ir nāvējošs vīruss, kura priekšā valstīm ir jāorganizējas, lai stātos pretī negaidītai ārkārtas pandēmijai, kuru ir grūti ierobežot. 

  • Pirmkārt, pēc izcilu ekspertu domām, kovids ir rezultāts manipulācijām, kas veiktas Uhaņas laboratorijā; 
  • Otrkārt, ar šo vīrusu, kas pats par sevi nav letāls (nāvējošs), varētu efektīvi cīnīties, izmantojot esošās zāles un lētas terapijas, savukārt PVO (Pasaules Veselības Organizācija) ir devusi kļūdainas un maldinošas direktīvas, ierosinot protokolus ar postošiem rezultātiem, novēršot mājas aprūpi un palielinot komplikācijas, nosakot terapiju pie elpošanas sindroma, nevis pie asinsrites sindroma. 
  • Turklāt tā pavēlēja reģistrēt visus mirušos kā mirušus kovida dēļ, neatkarīgi no patiesā nāves cēloņa, atturot no autopsijas (līķa sekcijas, izmeklēšanas) veikšanas un pat nonākot tik tālu, lai ieteiktu līķu kremēšanu. 

 

Pamatojoties uz šiem uzpūstajiem skaitļiem, plašsaziņas līdzekļi ir radījuši sociālo trauksmi, reālu terorismu pret visiem iedzīvotājiem, uzliekot nepamatotu iestāžu slēgšanu, nelietderīgas maskas un sociālo distancēšanos. Lai atklātu domājamo vīrusa pozitivitāti, ir izmantoti tamponi un testi, kas diagnostikas nolūkos ir pilnīgi nepiemēroti un kas dod viegli viltojamus rezultātus, kā ziņoja to izgudrotājs. Visbeidzot, tas ir veicinājis iespējamās vakcīnas izmantošanu,  kas faktiski ir ģenētisks serums, kas, protams, ir neefektīvs attiecībā uz vīrusu imunitāti un ar plaši pierādītām īslaicīgām blakusparādībām,  bet ilgtermiņa sekas vēl nav pilnībā paredzamas. Tā ir vakcīna, kas ražota, lai apkarotu mutantu vīrusu, ir periodiski jāatjauno, pamatojoties uz fantoma kovid “variantiem”; vakcīna, kuru elementāra medicīnas zinātne neatļautu vai vismaz atturētu lietot pandēmijas vidū, jo tā var izraisīt imunoloģiskās rezistences formas. Šajā noziedzīgajā plānā zinātne ir pārvērtusies par ezotēriku, ārsti par burvjiem un disidenti par ķeceriem, lai viņus ekskomunicētu vai pakļautu obligātai medicīniskai ārstēšanai. 

Tās pašas kļūdas - piemēram, lēmums hospitalizēt vecus cilvēkus pansionātos, tādējādi izplatot infekciju un iznīcinot tūkstošiem trauslu cilvēku pēc viņu imūnsistēmas novājināšanas - ir pieļautas dažādos laikos un dažādās situācijās, pat nepārprotamu precedentu klātbūtne, ievērojot kopēju plānu. Ir skaidrs, ka ir viens scenārijs  vienā un tajā pašā vadībā, kurā aktieri deklamē viņiem uzdoto iestudējuma daļu.

Kā pierādījumu tam, ko saku jau gadu, es vēlētos piebilst, ka valstis, kuras nav piemērojušas PVO (Pasaules Veselības Organizācijas) noteiktos ierobežošanas pasākumus un ārstēšanu, ir tās, kuras ziņojušas par vismazāko nāves gadījumu skaitu; un dažas valstis, kas nav pieņēmušas pasaules organizāciju diktātus, ir cietušas apvērsumos, korupcijas centienos vai ir likvidētas: es, piemēram, atsaucos uz Tanzāniju (šeit), lai minētu tikai vienu no visvairāk ievērojamiem  gadījumiem. Neaizmirstot, ka oficiālā statistika par kopējo nāves gadījumu skaitu 2020. gadā gandrīz visur ir zem vidējā līmeņa pēdējos gados: ja kovids bija īsta pandēmija, tad vajadzētu būt skaitļiem, kas līdzīgi tam, kas notika laikā no 1918. līdz 1920. gadam ar Spānijas gripu.

Noslēgumā jāsaka, ka [COVID-19] ir iegansts, lai radītu iespaidu, ka ir pamats ierobežot dabiskās brīvības un individuālās pamattiesības  tādā veidā, lai radītu ekonomisku un sociālu krīzi, ar kuru lielā atiestatīšana būtu neatgriezeniska. Pašreizējā ekonomiskā izsīkuma situācija Eiropas valstīs, it īpaši katoļu tradīciju zemēs, piemēram, Itālijā, Spānijā, Portugālē, Īrijā un Polijā, liek viņiem pakļauties Eiropas Savienības šantāžai un amerikāņu, ķīniešu, vācu un franču ... starptautiskajiem uzņēmumiem. Paralēli ekonomiskās struktūras izjaukšanai tika nolemts koncentrēt peļņu dažos starptautiskos uzņēmumos, piemēram, Amazon, Just Eat, Ikea un citos - tostarp lielajos mazumtirgotājos -, kuri ir guvuši milzīgu labumu no mazo un vidējo uzņēmumu, arī lielo uzņēmumu un restorānu slēgšanas . Nemaz nerunājot par farmācijas uzņēmumu peļņu, aiz kuras atrodas investīciju fondi, kuru vadībā, cita starpā, ir Microsoft, Amazon un Facebook.

Vēl viena nozare, kas ārkārtīgi guvusi labumu no lokdauniem, ir bijusi pornogrāfija: daudznacionālais Mindgeek ir palielinājis apgrozījumu, veicinot miljoniem jaunu cilvēku un pieaugušo samaitāšanu, kas pandēmijas ārkārtas situācijas dēļ bija spiesti palikt mājās, izmantojot reklāmas piedāvājumus un bezmaksas abonementus, kā rezultātā ir ārkārtīgi pieaudzis tās klientu skaits un līdz ar to arī trešo personu reklāmas cena. Apdomājiet to, ka šī vietne saņem lielāku tiešsaistes datplūsmu nekā Amazon, Twitter un Facebook (šeit) ar 3,5 miljardiem apmeklētāju mēnesī (šeit)

Kā redzam, pandēmija piedāvā dārgu iespēju tiem, kas kopj masu netikumus un izvirtības, lai varētu labāk ar viņiem manipulēt.

 

5. Konkrētāk, kā izrādās, Rietumi ir atdarinājuši lokdaunu politiku, kuru vispirms izmantoja totalitārā valsts Ķīna. Vai tas mums neliecina, cik ļoti mūs rietumos jau ietekmē Ķīna? Kā gan citādi mēs varētu izskaidrot, kāpēc Rietumi atdarinātu ķīniešu metodes?

 

Ķīnas komunistiskā diktatūra noteikti ir viens no traģiskās pandēmijas farsa varoņiem: pastāv konkrētas aizdomas, ka tā izraisīja vīrusu, un ir pārliecība, ka tā to izplatīja ārzemēs, aizliedzot iekšzemes lidojumus, bet atļaujot starptautiskos. Ķīna noteikti izmanto arī ekonomisko krīzi, kuras iespaidā Ķīnas finanšu grupas, sākot no Itālijas, iegūst infrastruktūru, stratēģiskus uzņēmumus, viesnīcas un prestižus nekustamos īpašumus. Pekina apzinās, ka jaunās pasaules kārtības izveide, kas iegūta, izmantojot lielo atiestatīšanu, prasīs liberālās ideoloģijas “komunikāciju”, un tā to izmanto, lai paplašinātu savu varu pasaulē, arī pateicoties piektajām kolonnām, ko tā finansē dažādās nācijās: tieši to Edvards Lutvaks pēdējās dienās ir nosodījis, sakot, ka Itālijas ministri un apakšsekretāri maksā Ķīnai (šeit).

 

6. Jūs bijāt viena no pirmajām balsīm, kas mūs brīdināja, ka korona vīruss tiek izmantots politiskiem mērķiem. Es atceros, kā ļoti agrīnā stadijā, pagājušā gada martā, mani ļoti ietekmēja tādi cilvēki kā imunologs doktors Ričards Hatčets, kurš paziņoja, ka “šī ir visbriesmīgākā slimība, ar kuru esmu saskāries visas savas karjeras laikā”, salīdzinot  korona vīrusu ar situāciju Otrajā pasaules karā (11.45. minūtē), un uzslavēja veiksmīgos un “neticamos iejaukšanās pasākumus”, ko Ķīnas komunisti veica Uhaņā. Tagad es saprotu, ka viņš strādā pie šī vīrusa vakcīnas, un to ar 20 miljoniem dolāru finansē Bila un Melindas Geitsu fonds. Vai šis piemērs varētu izskaidrot, kā mēs savā dzīvē pieņēmām šādus krasus ierobežojumus, un, lai mūs nobiedētu, patiešām notika dažādu spēku sadarbība?

 

Bila un Melindas Geitsu fonds ir viens no galvenajiem vīrusa sponsoriem, un tajā pašā laikā, kā jau minēju iepriekš, Microsoft ir pirmais Blackrock ieguldījumu fonda akcionārs, kas finansē Pfizer, Moderna un Astra Zeneca. Turklāt šis fonds ir viens no PVO galvenajiem sponsoriem, un tam ir daudzu nacionālo un starptautisko veselības organizāciju darbības jomas. Mēs zinām, ka Bils Geitss daudzās runās ir izvirzījis teoriju par pandēmijas izmantošanu, lai samazinātu pasaules iedzīvotāju skaitu, un ka viņam ir patents iedzīvotāju veselības izsekošanas sistēmām, kā arī maksājumu sistēmu, kas mijiedarbojas ar izsekošanas mikroshēmu. Teikt, ka Geitss ir filantrops, ir tas pats, kas sacīt, ka maniaks un sērijveida slepkava Džeks Ripers (Jack the Ripper) bija anatomijas cienītājs.

Es gribētu atgādināt, apstiprinot starptautisko institūciju interešu konfliktu attiecībā uz viņu sponsoriem, ka Bils Geitss un Džordžs Soross no 2004. līdz 2013. gadam Eiropas Padomei piešķīra aptuveni 1,4 miljonus eiro un no 2006. līdz 2014. gadam aptuveni 690 000 eiro, kas ir “reāla starptautisko organizāciju un, vēl ļaunāk, cilvēktiesību privatizācija” (šeit), kā to nosodījis franču advokāts Gregors Puppincks (Grégor Puppinck), Eiropas Tiesību un tiesiskuma centra direktors.

Geitsu, Sorosa un citu “magnātu”, kas apņēmušies īstenot globālisma programmu, mērķis ir pasaules iedzīvotāju iznīcināšana, masu paverdzināšana un varas un finanšu koncentrēšana dažu noziedznieku rokās, kuru mērķis ir pasaules kundzība un Antikrista atnākšanas sagatavošana. Ņemot vērā šo elliķšīgo plānu, Covid-19 vīrusa rīks vakcīnu uzspiešanai, kas padarītu hroniski slimus miljardiem cilvēku, pilnībā atbilst viņu apgalvojumiem un visu pasaules reliģisko un politisko līderu, tostarp Horhes Mario Bergoljo neveiksmīgajai līdzdalībai, kurš, kā zināms, ir nodevis ķīniešu katoļus ar Pekinas līgumu, lajus un hierarhiju nododot schismātiskās sektas rokās saskaņā ar Komunistiskās partijas rīkojumiem, apmaiņā pret dāsnu finansējumu.

 

7. Jūs nesen intervijā minējāt, ka ”Apvienoto Nāciju Organizācijas ģenerālsekretārs nesen paziņoja, ka vīruss tika izmantots, lai apspiestu domstarpības”. Vai jūs varētu pastāstīt vairāk par ģenerālsekretāra teikto?

 

Apvienoto nāciju organizācijas ģenerālsekretāra paziņojumus var saprast gan kā apsūdzību, gan kā brīdinājumu tautām neturpināt domstarpību apspiešanu, kā arī elites patieso nodomu atzīšanu. Teiksim tikai, ka šis paziņojums apstiprina faktu pierādījumus, it īpaši attiecībā uz centieniem ieviest vakcīnas pasi un līdz ar to masveida vakcināciju vai diskrimināciju tiem, kuri nepieņem potēšanu. Es neizslēdzu, ka šis paziņojums var kalpot arī kā veids, kā nomierināt citādi domājošos, liekot viņiem uzskatīt, ka ANO ir ārpus globālisma plāna.

 

8. Vai varētu būt, ka mēs jau esam nonākuši brīdī, kad globālā elite, kas strādā pie globālās atiestatīšanas, faktiski pieskaņojas  Ķīnai, neatkarīgi no ķīniešu diktatoriskās varas?

 

Ķīnas diktatūra ir paradigma tam, kas gaida visu pasauli, ja liberāļu un komunistu alianse tiks pilnībā noslēgta. Ķīna demonstrē, ka diktatūra ir vienīgā iespējamā forma, kā uzspiest masām lielo atiestatīšanu, šodienas situācijai pielāgotā formā atkārtojot to, ko Mao Dzeduns izdarīja ar lielo kultūras revolūciju 1960. gados. Neskatoties uz to, es uzskatu, ka noteiktā brīdī lielās atiestatīšanas un Ķīnas mērķi vairs nesakritīs, it īpaši, ja ir jāatceļ to valstu parāds, no kurām Ķīna savāc milzīgu labumu: tai pēkšņi būtu atņemta ekonomiskā vara pār citām tautām, no kuras tā nevēlas atteikties, ja vien netiek piedāvāta alternatīva, kas būtu vienlīdz izdevīga no finansiālā un politiskā viedokļa.

 

9. Tā kā mēs esam atdarinājuši Ķīnas lokdauna noteikumus, vai mēs sagaidām, ka arī Rietumi arvien vairāk sliecas atdarināt Ķīnas politisko un reliģisko grupu domstarpības, it īpaši katoļu un vispār kristiešu, apspiešanu?

 

Man šķiet skaidrs, kā es tikko teicu, ka šobrīd Ķīnā spēkā esošais diktatūras modelis tiks piemērots arī tām valstīm, kuras paredzēts pakļaut lielajai atiestatīšanai: citāds viedoklis  pilsoniskā, politiskā un reliģiskā jomā nav ne uzklausīts, ne paciests, galvenokārt, ja tas ar pamatotiem argumentiem un acīmredzamiem pierādījumiem demonstrē jaunās pasaules kārtības grotesko (pārspīlēti komisko un neparasto) sazvērestību pret pasaules tautām. Norādes jau kādu laiku ir bijušas Rietumos un “brīvajās” tautās: nežēlīga cenzūra sociālajos tīklos, pamatstraumes mediju pilnīgā pakļaušanās, uztraucoša indivīdu dzīves kontrole, kustību izsekošana un pēdējais, bet ne mazāk svarīgais, tā sauktais “sociālo punktu kredīts”, kas jau ir pieņemts Ķīnā un ko daži iesaka izmantot arī pie mums.

Sociālo kredītu izmanto, lai katram pilsonim piešķirtu punktu skaitu, kas ir paredzēts, lai norādītu uz viņa vai viņas uzticamību valsts acīs, pamatojoties uz valdības rīcībā esošo informāciju, pamatojoties uz lielo datu analīzi par tās ekonomisko un sociālo stāvokli, tās pilsoņiem. Būtībā tas ir masveida uzraudzības veids, kura mērķis ir klasificēt indivīdus un uzņēmumus, ar iespēju izslēgt personas un organizācijas no sociālās dzīves ikreiz, kad tās neievēro valdības noteiktos parametrus. Katrs pilsonis tiek apbalvots vai sodīts, pamatojoties uz savu uzvedību. Daži soda veidi ietver aizliegumu lidot, izslēgšanu no privātskolām, interneta pieslēguma palēnināšanu, izslēgšanu no augsta prestiža darbiem, liegumu rezervēt uzturēšanos viesnīcās un visbeidzot reģistrāciju publiskā aizliegumu sarakstā. Ja ņemam vērā pasākumus, kas tiek pieņemti, pateicoties pandēmijai attiecībā uz “vakcinācijas pasi”, man šķiet, ka Ķīnas modelis jau ir ceļā uz tā ieviešanu gandrīz visur.

Runājot par reliģisko domstarpību apspiešanu, jāatzīmē, ka Bergoljo ir pierādījis, ka vēlas Katoļu baznīcu aizstāt ar ekumenisku un globālistisku struktūru, kas saglabā tikai Kristus līgavas vārdu vai “zīmolu”. Nav nejaušība, ka pat katoļu aprindās notiek arvien spēcīgāka to deleģitimizācija, kuri nevēlas atteikties no ticības dominējošās ideoloģijas pakļaušanās vārdā; un, gluži pretēji, Svētais Krēsls piesardzīgi nenosoda heterodoksālās doktrīnas, kuras veicina dažādas Bīskapu konferences, sākot ar Vācijā, Beļģijā un Holandē notiekošajām. Patiešām, šo doktrīnu ideoloģiskais pamats - piemēram, sodomiskoo pāru svētības vai reliģiskais vienaldzīgums, ko veicina tā dēvētais ekumeniskais dialogs - ir atrodams Bergoglio “maģistērijā” un ir savienojams ar Vatikāna II koncila sākto ķecerīgo pieeju, ar ko sākās tradicionālās sabiedrības iziršanas process, kas sekoja 1968. gada revolūcijai Eiropā un Amerikā un, kā mēs teicām, kultūras revolūcijai Ķīnā.

 

10. Ņemot vērā iespējamo pieaugošo sadarbību starp lielās atiestatīšanas globālo eliti un Ķīnu, strādājot pie mazāk brīvas sabiedrības, ko jūs domājat par Fatimas Dievmātes brīdinājumu, ka bez pienācīgas Krievijas iesvētīšanas tā izplatīs savas kļūdas visā pasaulē, un viņas galvenā kļūda ir komunisms?

 

Nespēja veltīt un konsakrēt Krieviju Marijas Bezvainīgajai Sirdij noveda pie komunisma izplatīšanās visā pasaulē; šodien mēs redzam komunismu savienotu ar otru zvērinātu kristietības ienaidnieku - liberālismu. Šīs ellišķīgās alianses mērķis ir novest pie Jaunās kārtības izveidošanas un antikrista parādīšanās. Bet neaizmirsīsim, ka Dievmāte ir teikusi, ka pirms pēdējās vajāšanas pasaule izbaudīs miera periodu. Es domāju, ka lielā atiestatīšana un jaunās pasaules kārtības sātaniskais projekts masonu sinarhijas (vairāku indivīdu vai partiju vienota vara) laikā vēl nav paspējis sevi uzspiest, pat ja tam esam pietuvojušies. Es ceru un lūdzu, ka Providence izmanto šo pseidopandēmiju, lai parādītu mums distopisko (kur ir lielas ciešanas un netaisnība) pasauli, kas mūs sagaida, ja mēs neatgriezīsimies pie Dieva, ja mēs turpinām Viņu aizskart un pārkāpt Viņa baušļus, ja mēs noliedzam mūsu Kunga dievišķo karaļvalsti, dodot priekšroku dzīvot Ļaunuma tirānijas apstākļos. Daudzi cilvēki, kas līdz vakardienai vēl bija pārliecināti par globālisma projekta labestību un tā saderību ar ticību, sāk saprast, cik tas ir pretcilvēcisks un antikristīgs. Varbūt viss nav zaudēts, ja mēs zinām, kā saprast, ka nav miera, izņemot gadījumus, kad Kristus ir atzīts par karali: pax Christi in regno Christi (Kristus miers Kristus valdīšanā). Tiem, kas tic, ka var veidot pārticīgu un mierīgu sabiedrību, nenovietojot tās uz pamata - uz mūsu Kunga klints, būs tāds pats gals kā tiem, kuri vēlējās uzcelt Bābeles torni, lai izaicinātu Dievu. “Dextera tua, Domine, magnificata est in fortitudine: dextera tua, Domine, percussit inimicum” - Tava labā roka, Kungs, ir parādījusies Savā spēkā: Tava labā roka, Kungs, ir sadragājusi ienaidnieku (2.Mozus 15: 6).

 

11. Ko mēs, katoļi, varam darīt, lai apturētu tik biedējošu procesu visā pasaulē un atjaunotu mūsu konstitucionālās brīvības, kuras veselības krīzes vārdā mūs ir skārušas un ierobežojušas?

 

“Konstitucionālo brīvību” pārkāpums ir tikai viens no problēmas aspektiem: pirms tam tiek pārkāpts Dieva likums, kura vārdā abortu, eitanāziju, sodomiju un vissliktākās perversijas sauc par “tiesībām”, lai gan patiesībā tie ir izaicinājums Dieva Majestātei. Atcerēsimies to labi: Deus non irridetur - Dievs neļauj sevi izsmiet (Gal 6:7) - nevar spēlēt spēles ar Dievu, izaicinot  Viņu. Lai apturētu šo ellišķīgo skrējienu uz bezdibeni, mums ir tikai viens risinājums: mainīt savu dzīvi, radikāli pārveidojoties; evaņģelizēt tos, kas netic, ar vārdu un piemēru; lūgt Kungu, lai Viņš liek Baznīcas hierarhijai atgriezties, atkal kļūstot par Kristus lieciniekiem, nevis par pasaules vergiem; piesaukt Vissvētāko Jaunavu, lūdzot Viņai izlūgt mums svētu un dievbijīgu pāvestu, kurš darbosies kā jauns pravietis šajā Ninivē, kas ir mūsdienu pasaule, pamācot zemes varenos un aizrādot viņiem, kā Jānis Pāvils II vēl prata aizrādīt un mācīt par tādām fundamentālām tēmām kā cieņa pret dzīvību no ieņemšanas brīža līdz dabīgai nāvei vai par ģimeni.

Pārtrauksim ticēt, ka mēs varam iztikt bez Dieva, domādami, ka pietiek ievērot jebkuru ticības apliecību, kas mums patīk, lai tiktu izglābti vai, ka Vienīgais un Trīsvienīgais Dievs, kurš mums ir sevi atklājis un kurš upurēja savu Vienpiedzimušo Dēlu mūsu pestīšanas labā, var tikt novietots vienā līmenī ar viltus un melīgiem elkiem, sākot ar riebīgo Pačamamu.

Drīzāk centīsimies panākt, lai Kristus valdītu pār visiem mūsu sirdīs un līdz ar to arī mūsu ģimenēs, lai viņš valdītu arī mūsu sabiedrībās. Ja mēs zinām, kā būt zemes sālim (Mt 5:13), lai atjaunotu mūsu Kunga valstību, sabiedrība no tā var gūt tikai labumu; ja tā vietā mēs iesim kopā ar lielās atiestatīšanas ellišķīgo plānu neiespējamas brālības starp Labo un Ļauno vārdā, mums neglābjami būs lemts būt pazudinātiem, cilvēku samīdītiem kopā ar Dieva ienaidniekiem.

 

+ Karlo Marija Vigano, arhibīskaps 

2021. gada 9. aprīlī

 

 

Avots: 

https://www.lifesitenews.com/blogs/new-interview-archbishop-vigano-discusses-the-great-reset-gives-hope-in-light-of-our-lady-of-fatima