Londonā simtiem tūkstošu protestē pret lokdaunu un vakcīnu pasēm

Otrdiena, 04 Maijs 2021 09:57

Tiek lēsts, ka sestdien, 2021. gada 24. aprīlī, mītiņā Londonā piedalījās vairāk nekā 100 000 cilvēku. Taču domājams, ka pūlis bijis daudz lielāks, nekā sākotnēji ziņoja galvenie mediji.

Nedēļas nogalē simtiem tūkstošu pulcējās Londonā, lai protestētu pret Lielbritānijas valdības COVID-19 ierobežojumiem, kas bija viena no lielākajām publiskajām demonstrācijām Lielbritānijā vairāku mēnešu laikā.

Mītiņā ar nosaukumu “Apvienojies brīvībai” un “Gājiens par brīvību” tika nosodītas vakcinācijas pases un citi ierobežojošie pasākumi. Ļaužu lielo daudzumu apstiprina video uzņēmumi, bet Daily Expose to apraksta kā, iespējams, lielāko protestu, kādu Lielbritānija jebkad ir redzējusi.

Protestētāji devās uz Parlamenta ēkām ar lozungiem: "Tauta atsakās no jūsu totalitārās skatuves programmas", "Lokdauns nogalina" un "Nav nekāda jaunā normālā", "netiek izolēts vīruss, bet cilvēks”. Protestētāji izkliedza saukļus, piemēram, “novelc masku”, “glāb mūsu tiesības” un “COVID-1984”.

"Vai jūs zināt, ka jums ir melots vairāk nekā gadu?" jautāja Baltās rozes, mierīgas pretestības grupa, kas palīdzēja organizēt pasākumu. "Vai jūs zināt, ka lokdauna un ierobežojumu dēļ mirst daudz vairāk cilvēku nekā no vīrusa?"

Nevardarbīgie protestētāji pārkāpa noteikumus, kas aizliedz pulcēšanās un prasa masku lietošanu un ievērot sociālo distancēšanos. Tajā pašā dienā Berlīnē izcēlās līdzīgi notikumi, kas piesaistīja apmēram 18 000 cilvēku

Lielbritānijā ir bijuši noteikti  visstingrākie COVID-19 pasākumi pasaulē, bet tagad beidzot sāka ļaut restorāniem un citiem “nebūtiskiem” uzņēmumiem atkal atvērties šī mēneša sākumā pēc mēnešiem ilga sasaluma.

Veselības departamenta pētnieki ir prognozējuši, ka ierobežojumu dēļ valsts varētu zaudēt vairāk nekā 100 000 cilvēku. Tikai aptuveni puse no Lielbritānijas nāves gadījumiem COVID-19 krīzes laikā galu galā varētu būt izraisījis pats vīruss, sacīja zinātnieki, atsaucoties uz pieaugošajām garīgās veselības problēmām un nokavētajām medicīniskajām pārbaudēm.

Vairāki pētījumi ir parādījuši, ka uzņēmumu slēgšana un prasība palikt mājās maz vai vispār nemaz neietekmē vīrusu izplatīšanos.

Šī mēneša sākumā Lielbritānijas valdība paziņoja par plāniem ieviest “vakcinācijas pases”, lai pilsoņi varētu pierādīt savu statusu saistībā ar COVID-19 potēm, pirms viņiem atļauts apmeklēt publiskus pasākumus vai ceļot. Priekšlikums ir sastapies ar lielu likumdevēju pretestību, vairāk nekā 70 deputātiem to noraidot kā atsvešinošu un diskriminējošu.

 

 

Avots: UPDATED: In London, hundreds of thousands protest lockdowns, vaccine passports, lifesitenews.com

https://www.lifesitenews.com/news/no-new-normal-in-london-thousands-protest-lockdowns-vaccine-passports

Jaunākie raksti