13 gadīga meitene pēc izvarošanas izvēlas dzīvību

Piektdiena, 26 Jūnijs 2015 12:37

13 gadīgā Ešlija (ASV) palika stāvoklī izvarošanas rezultātā. Par spīti šiem traģiskajiem apstākļiem pusaudze atteicās no aborta iespējas. Pēc trim gadiem Ešlija uzskata sevi par laimīgu māmiņu un nemaz nenožēlo savu izvēli, ziņo Life News.

Meitene rūpējas par savu dēlu Aidenu un turpina mācības, kas nav viegli. “Būt mammai 16 gados un vienlaicīgi mācīties skolā ir viens no vislielākajiem izaicinājumiem manā dzīvē. Bet tajā pašā laikā tas ir arī vislielākais atalgojums,” stāsta Ešlija.

Pēc Ešlijas teiktā, zēns labi attīstās un ir ļoti aktīvs. Kaut gan Aidens tika ieņemts izvarošanas rezultātā, Ešlija mīl viņu tāpat, kā būtu mīlējusi jebkuru citu bērnu. „Esmu pārliecināta, ka bez Aidena manis šeit šodien nebūtu. Viņš ietekmēja manu dzīvi vairāk, nekā varētu iedomāties. Tas notika brīdī, kad es vienkārši sabruku. Man bija 13 gadi, es biju satriekta un nezināju, kas būs nākotnē,” atceras jaunā māmiņa.

„Tagad man ir 16 gadi un es esmu pilnīgi droša par savu nākotni kā mamma, skolotāja un vislabākais draugs [savam dēlam]. Pēc nedēļas viņam paliks divi gadi. Viņš ir gudrs, liels, dzīvespriecīgs un tik laimīgs! Dievs mani ir svētījis, un es negribētu, lai mana dzīve būtu savādāka,” dalās Ešlija.

“Es mīlu savu dēlu. Aidens mani izglāba,” piebilst meitene.

Tulkoja Marks Jermaks

Avots: 13-Year-Old Bravely Rejected Abortion After Rape, She Has No Regrets Three Years Later, lifenews.com

Foto: lifenews.com

Jaunākie raksti