“Harija Potera” 13 gadīgo aktrisi uz nāves gultas glābj svētītais ūdens

Pirmdiena, 21 Septembris 2015 12:07

Britu laikraksti septembra sākumā vairākkārt atgriezās pie brīnumainā notikuma ar 13-gadīgo Lūciju Haseju-Bergonci (Lucy Hussey-Bergonzi).

Tas notika 2009. gadā. Pēc kādas epizodes uzņemšanas filmā “Harijs Poters” aktrise pēkšņi sabruka un nonāca Londonas Great Ormond Street slimnīcā. Ārsti teica, ka tas ir asinsizplūdums smadzenēs, kas ir nāvīga diagnoze, un piecas dienas uzturēja viņas dzīvību ar medicīnisko iekārtu palīdzību. Ķirurgi veica divas operācijas, kuras nedeva gaidītos rezultātus. Tāpēc mediķi informēja vecākus, ka Lūcija neizdzīvos un aicināja visu ģimeni atvadīties no meitenes.

Meitenes māte Denīze (Denise) izteica vēlēšanos, lai meita tiktu nokristīta saskaņā ar katolisko ritu. Ceremonijas laikā pēc lūgšanas, kas notika pie meitenes gultas, priesteris uzpilināja dažus pilienus svētītā ūdens uz Lūcijas pieres. Meitenes māte stāsta: “Tajā brīdī Lūcija pēkšņi noelsās un pacēla roku. Sākumā man likās, ka tā ir epilepsijas lēkme, bet 24 stundas pēc kristībām viņai tika atvienotas visas ierīces, kas uzturēja viņas dzīvību.” Medmāsas to uzskata par brīnumu. Mediķi, kas bija līdzās, vēl joprojām nespēj saprast, kā varēja notikt šī brīnumainā izveseļošanās.

Šodien Lūcija ar logopēda palīdzību turpina studēt. Viņa saka: “Mediķi to uzskata par brīnumu. Tā domājam arī mēs. Citu izskaidrojumu tam nerodam.”

Avots: Salvata dall’acqua benedetta l’attrice 15enne di Harry Potter in fin di vita, www.aleteia.org

Tulkoja: Ilze Heina

Foto: Daniel Sempertegui, flickr.com

Jaunākie raksti