Australian Open tikai priekš vakcinētiem? Džokovičs nepiekrīt

Ceturtdiena, 21 Oktobris 2021 22:21
“Patiesība ir tāda, ka es nezinu, vai spēlēšu, situācija nebūt nav laba. Galīgais lēmums tiks pieņemts pēc divām vai trim nedēļām.”

Novaks Džokovičs būs Parīzē Bersijā, lai aizvadītu pēdējo 2021. gada "Master 1000" turnīru, viņš būs arī Turīnā, kur spēlēs Deivisa kausa finālā, taču ir paziņojis, ka vēl nezina, vai piedalīsies Austrālijas atklātajā čempionātā 2022. gadā. Tādējādi serbs, iespējams, nevarēs aizstāvēt titulu, jo Austrālijas čempionātā, iekļūs tikai vakcinēti spēlētāji, un ir zināma Džokoviča nostāja pret vakcīnām.

 

Slavenā serbu tenesista dalība Austrālijas atklātajā čempionātā ir apdraudēta, un pasaulē pirmā tenisa rakete paskaidroja:

"Man šķiet biedējoši, ka sabiedrība tevi vērtē, pamatojoties uz vakcīnu. Es negribu piedalīties karā, ko rosina mediji . Tāpēc neatklāšu, vai esmu vakcinēts vai nē. […] Galīgais lēmums tiks pieņemts pēc divām vai trim nedēļām. Šī ir sarežģīta situācija, un es nezinu, cik tenisistu šoreiz brauks uz Melburnu”.

 

No tenisa līdz NBA basketbolam Džokoviča izteikumi sasaucas ar Kairija Endrū Ērvinga teikto, kurš drosmīgi nolēma nepakļauties savas komandas spiedienam un neveikt vakcināciju. Bruklinas basketbola komandas “Nets” saspēles vadītājs, kurš trīs reizes ir piedalījies All-Star mačos, ir atstāts malā līdz atkal būs gatavs “uz pilnu laiku”, t.i., vakcinēts. Ērvinga mērķis ir runāt to vārdā, kuri vakcinācijas ierobežojumu dēļ zaudē darbu. Viņaprāt, ši cīņa ir "lielāka par basketbolu", kas riskē sagraut ne tikai Bruklinas komandas reputāciju titula izcīņā, bet pat visu sezonu.

 

 

 

Avots: Enrica Perucchietti, visionetv.it