Intervija ar bīskapu Šnaideru. Padomi kristiešiem, kā nenodot savu sirdsapziņu piespiedu vakcinācijas laikā

Sestdiena, 25 Septembris 2021 21:08

/Žanna Smite, LifeSiteNews/

Bīskaps Atanāzijs Šnaiders (Athanasius Schneider) noteikti ir visvarirāk pieminētais bīskaps, kurš iebildis pret abortu aptraipītām vakcīnām, bet kā bijušais komunistiskās valsts pilsonis, bērnībā dzīvojis Padomju Savienības dalībvalstī, viņš ir arī ļoti pret “sanitāro diktatūru”, kas tik daudzās valstīs tiek ieviesta, aizbildinoties ar cīņu pret COVID-19. Tā kā Francija ieiet arvien totalitārākā sistēmā, kur no 15. septembra būs obligāta vakcinācija pret Covid, un kurā gan sabiedrība, gan darbinieki būs spiesti uzrādīt „sanitāro caurlaidi” daudzām elementārām dzīves vajadzībām, bīskaps Šneiders atbildēja uz LifeSite jautājumiem par šo bezprecedenta prasību eshatoloģisko dimensiju.

"Skaidri sakot, es nesaku, ka šī ir tiešā zvēra zīme, bet daļēji tā varētu būt šīs zīmes iepriekšēja konfigurācija," viņš atbildēja, vairākas reizes atkārtojot, ka noteiktie pasākumi tādā veidā padara valsti par Jūsu ķermeņa "īpašnieku".

"Ja valdībai ir absolūtas pilnvaras piespiest jūs un pateikt, kādam jābūt jūsu ķermenim, tad jūs esat zaudējis pēdējo privātumu, jo jūsu ķermenis pieder jums," viņš teica.

Bīskaps Šnaiders ļoti skaidri paskaidroja, ka mums ir divkāršs pienākums pretoties šīm norisēm: apzinīgam iebildumam pret abortu aptraipitu vakcīnu lietošanu ir jāiet kopā ar praktisku pretestību, piemēram, izveidojot tīklus, kas ļauj cilvēkiem pirkt un pārdot, kā arī ceļot , bez nepieciešamības iegūt sanitāro caurlaidi.

Mums jau tagad jāmeklē visas praktiskās iespējas, lai izvairītos no šīs jaunās piespiedu diktatūras pār mūsu ķermeni un mūsu brīvību. Ja mēs to nedarīsim, radīsies pilnīgs totalitārisms, un tas būs katras cilvēku sabiedrības gals, ”viņš teica, vairāk nekā vienu reizi lietojot vārdu“ verdzība”, lai aprakstītu piespiedu pasākumu sekas pret Francijas pilsoņiem.

Bet bīskapa Šnaidera vēstījums nav tikai pesimistisks. Skatoties no mūžības viedokļa, pašreizējā situācija būs „dvēseļu labā”, viņš uzsvēra, atgādinot, ka viss, ko Dievs atļauj, galu galā veicina Viņa lielāku godību.

Tāpat bīskaps Šnaiders netic, ka transhumānismam ļaus uzplaukt līdz tādam līmenim, ka zinātnes spēki radīs jauna veida cilvēku: “Dievs to neatļaus.

Visbeidzot, viņš mudināja visus ticīgos steigties Jaunavas Marijas patvērumā, kurai ir visas aizlūgšanas tiesības mūsu vārdā.

 

*****

Šeit ir pilna stenogramma LifeSite ierakstītajā video intervijai ar  bīskapu Šnaideru.

 

LifeSiteNews: Francijas valdība ir ieviesusi obligātu vakcināciju veselības profesijām un visiem tiem, kas strādā ar slimiem vai veciem cilvēkiem. Tas svārstās no ugunsdzēsējiem līdz mājas aprūpes palīgiem. Pret šo “vakcīnas” mandātu notiek ļoti spēcīga mobilizācija. Citiem cilvēkiem valdība ir izveidojusi sanitāro caurlaidi; nevakcinēti cilvēki var iegūt tādu, kas derīga tikai 72 stundas pēc negatīva COVID-19 testa. Tas faktiski ir paredzēts, lai neļautu viņiem dzīvot normālu dzīvi, jo bez šīs pārbaudes, kas būtu jāatkārto ik pēc trim dienām, viņi nevar piekļūt lieliem tirdzniecības centriem, kafejnīcām, restorāniem, lielam skaitam viesnīcu, koncertu, kinoteātru, utt. Par laimi, baznīcas nav iekļautas šajā shēmā, taču ir aizliegts apmeklēt slimnīcā esošu personu, kā arī piekļūt slimnīcas pakalpojumiem, lai saņemtu neatliekamu palīdzību. Izmantojot šo QR koda prasību, nevakcinētā persona faktiski tiek atstumta, un viņai draud ļoti lieli naudas sodi par jebkuru likuma pārkāpumu. Ko jūs domājat par šāda veida shēmu?

Bīskaps Atanāzijs Šnaiders: Es domāju, ka tas principā ir pretrunā cilvēktiesībām un cilvēka cieņai, jo, kā jūs minējāt, sabiedrībā tiks izveidotas divas cilvēku grupas, un tie, kas nav vakcinēti, patiesībā kļūst par tādiem cilvēkiem, kuriem gandrīz nav līdzvērtīgu tiesību, salīdzinājumā ar citiem. Tas nozīmē, ka viņi kļūst līdzīgi vergiem, jo viņiem nav tiesību: būtībā viņiem nav brīvības. Es uzskatu, ka tas ir ļoti bīstami - šī ir divu klašu sabiedrības izveide. Kā jau teicu, tas principā ir pretrunā cilvēktiesībām un cilvēka cieņai: mēs atgriežamies pie totalitārisma sabiedrībām. Mums ir zināmas totalitāras sistēmas, kurās īpaša veida cilvēki dažādu iemeslu dēļ vai rasu apsvērumu dēļ tika apzīmēti ar ārēju zīmi un tiem nebija tādas pašas pilsoniskās tiesības kā citiem.

Tātad šī ir patiešām bīstama parādība. Mēs tagad tam tuvojamies, protams, aizbildinoties ar sanitārajiem pasākumiem un veselības aprūpi. Tas ir tikai iegansts, jo nav konkrētu pierādījumu tam, ka vakcinācija patiešām ir efektīva, lai novērstu COVID izplatību. Ir pat pierādīti gadījumi - šī nav kaut kāda sazvērestības teorija - par cilvēkiem, kuru vārdi ir zināmi un kuri saslima ar vīrusu pat pēc vakcinācijas pret Covid; tie tika pārbaudīti un izrādījās pozitīvi, un dažos gadījumos cilvēku veselības stāvoklis pat pasliktinājās. Tā kā šie gadījumi mums jau ir, tai vajadzētu būt zīmei, ka šī vakcinācija nevar būt absolūta prasība; tāpēc mums ir jāprotestē pret šiem acīmredzamajiem pamattiesību pārkāpumiem un pat pret šo konstatēto pierādījumu ignorēšanu. Kad mūsu sabiedrība pārvēršas vietā, kur pierādījumi tiek vienkārši noliegti, tā ir zīme, ka mēs esam diktatūrā, jo tikai diktatoriska politiskā sistēma noliedz acīmredzamus faktus, lai veicinātu tās programmu. Ir skaidrs, ka pastāv programma visu cilvēku vakcinēšanai, lai sasniegtu konkrētu politisku, sociālu vai ideoloģisku mērķi.

 

LifeSiteNews: Spānijas Konstitucionālā tiesa nesen nolēma, ka teorētisku vakcīnu pat lielas epidēmijas gadījumā nevar uzskatīt par konstitucionālu.

Bp. Šn .: Tā vismaz ir laba ziņa: ka valdība nevienu nevar piespiest vakcinēties. Līdzīgu lēmumu pieņēma arī Eiropadome. Tā jau ir laba zīme, jo, ja valdībai ir absolūtas pilnvaras piespiest jūs un pateikt, kādam jābūt jūsu ķermenim, tad jūs esat zaudējis savu pēdējo privātumu, jo jūsu ķermenis pieder jums. Ar šo piespiedu vakcināciju valdība nevis teorētiski, bet de facto paziņo, ka tieši valdība kļūs par jūsu ķermeņa īpašnieku. Man tā ir galējā ekstrēmā komunisma izpausme, jo komunisma mērķis ir pateikt, ka viss pieder valstij, piemēram, ražošanas līdzekļi un tā tālāk - izglītība, ģimene, viss ir kopīgs. Bet tagad pat ķermenis, jūsu ķermenis, kļūst par valsts īpašumu.

Komunisti jau sāka konfiscēt vecāku bērnus, lai aizvestu viņus uz izglītības nometnēm, kad vecāki nepakļāvās valsts ideoloģijai. Šiem vecākiem atņēma bērnus! Tagad dažas Rietumeiropas valstis rīkojas tāpat, atņemot bērnus no ģimenes, kad viņi iebilst pret dzimumu ideoloģijas izglītību skolās. Tagad mēs esam liecinieki kaut kam līdzīgam ar de facto piespiedu vakcināciju. Kad jums ir jābūt šīm zaļajām caurlaidēm, pārbaudot tās katru trešo dienu; tas ir praktisks, ļoti viltīgs un cinisks pārkāpums, kura mērķis ir piespiest cilvēkus vakcinēties. Jautāju sev: tagad, kad Eiropadome un Spānijas tiesa ir pieņēmušas šo lēmumu, sakot, ka valstij nav tiesību piespiest kādu vakcinēties, vai valdības piemēros šos lēmumus? Kam būs tiesības dot mums garantiju, ka šie lēmumi tiks piemēroti? Bet vismaz tas ir sākums un labs solis.

 

LifeSiteNews: Francijā jau ir 11 obligātas vakcīnas bērniem līdz 2 gadu vecumam, ieskaitot vakcīnu pret masaliņām, kas bieži ir abortu aptraipītas. Tomēr tās nav saistītas ar zaļo caurlaidi vai QR kodu. Vai jūs domājat, ka, ieviešot QR kodu, mēs nonākam pie kaut kā cita?

Bp. Šn .: Protams, jo jūs esat pilnībā kontrolēts. Jums vairs nav brīvības, pat attiecībā uz jūsu ķermeņa privātumu. Informācija par jūsu ķermeni ir šajā kodā, tāpēc jā, tā ir būtiska atšķirība, un tāpēc mums ir jāprotestē pret šo kodu, kas ietekmēs ķermeņa privātumu.

 

LifeSiteNews: Jūs stingri iestājāties pret abortu rezultātā iegūto cilvēka augļu šūnu izmantošanu COVID vakcīnu izstrādei, ražošanai un testēšanai. Kā mēs visi zinām, daudzi morālās teoloģijas eksperti ir paskaidrojuši, ka indivīdam, kurš izmantotu šīs vakcīnas, tā būtu tikai attāla sadarbība ar ļaunumu un ka, ņemot vērā risināmos jautājumus, mēs varam pieņemt šo injekciju. Jūs jau daudzkārt esat risinājis šos jautājumus pēc būtības; jūs izskaidrojāt savas domas un uzskatus. Es gribētu jums šodien pajautāt, vai jums nešķiet, ka šie vadītāji liedz katoļiem Baznīcas atbalstu attiecībā uz viņu tiesībām - lai neteiktu savu pienākumu - apzinīgi iebilst, kas var attiekties pat uz atteikšanos no šīm vakcīnām?

Bp. Šn .: Tas ir acīmredzami, jo ... Baznīcas vadība saka, ka labi, jūs varat veikt šo vakcināciju, jo pastāv morāles teorija, kas saka, ka šī ir attāla materiāla sadarbība. Viņi ar to nomierina un apslāpē sirdsapziņu; ar to tie būtiski vājina jebkādu pretestību, ar kādu mums ir jāpretojas.

Mums ir jāpretojas un jāprotestē pret mūsu sabiedrības briesmīgo parādību, kas ir tā saucamā “cilvēka augļa nozare”. Mums ir jānošķir divas dažādas nozares, kas, protams, ir cieši saistītas: pati abortu nozare, kas ir briesmīga, un otra: tā saucamā augļa nozare, abortēto bērnu audu izmantošana un bērnu abortēto ķermeņa daļu tirdzniecība. Šeit tos izmanto pētniecībai vai vairāku zāļu, tostarp vakcīnu, ražošanai. Tātad vakcīnas, kas tika ražotas, izmantojot šīs šūnu līnijas vai pārbaudītas uz tām, de facto ir tā sauktās augļa nozares daļa. Šī augļa nozare ir jānošķir no abortu nozares, pat ja tās ir saistītas; bet augļa nozare mums ir tuvāka, tāpēc ka, lietojot šo līdzekli, vakcīna ir tiešs augļa nozares produkts. Tātad mēs vairs neesam tālu no šīs augļa industrijas, un ir ļoti nopietna netikumība piedalīties ar visām zināšanām un pilnīgu brīvību šajā mūsu sabiedrības briesmīgajā parādībā. Katoļiem augļa nozare ir amorāla un ļoti nopietna, jo mēs ar to de facto sadarbojamies un jo īpaši veicam lielu neizdarības grēku, jo nespējam skaidri un stingri protestēt, vismaz pret šūnu līniju izmantošanu augļa nozarē un vakcinācijā.

Tāpēc tā ir liela Baznīcas, pat Vatikāna un teologu bezatbildība, kas nomierina un apslāpē cilvēku sirdsapziņu un kas šādā veidā paralizē pretestību. Tas ir nopietni.

Man jāpiebilst vēl viena parādība. Nesen es runāju ar sievieti, kura ir dziļi pievērsusies Dievam. Iepriekš dzīvē viņa bija veikusi abortus, un pēc pievēršanās Dievam viņa atzina visas aborta šausmas. Es runāju ar viņu par vakcināciju ar abortu aptraipītām vakcīnām, un viņa man teica, ka viņa var labāk izprast šo šausmīgo situāciju ar abortu aptraipītajiem produktiem un zālēm nekā es vai jebkura sieviete, kura nekad nav piedzīvojusi abortu. Viņa man teica: "Es varu teikt, ka viss, kas saistīts ar abortiem medikamentos un to ražošanā, man ir tik briesmīgi, jo biju tik dziļi ievainota abortu dēļ." Viņa man teica, ka nekad nevar pieņemt nevienu medikamentu, produktu vai vakcināciju, kas kaut kādā veidā ir saistīta ar… bērna slepkavību.

 

LifeSiteNews: Tagad es satieku daudzus cilvēkus, kuri dažādu iemeslu dēļ ir absolūti pret vakcīnu, bet riskē zaudēt darbu, savas ģimenes iztiku, ja viņi to nepieņems. Viņi saka: mani valsts pienākumi ir nodrošināt manas ģimenes izdzīvošanu, un es nevaru rīkoties citādi, kā tikai saņemt šo vakcīnu, pat ja es esmu pilnīgi pret to. To papildina fakts, ka tas jau ietekmē daudzas zāles un citas vakcīnas, kuras Francijā ir saņēmis ikviens. Ko Jūs viņiem teiktu?

Bp. Šn .: Attiecībā uz citām vakcīnām un zālēm, kas ir abortu aptraipītas, mums ir jābūt pierādījumiem: farmācijas uzņēmumiem ir jāsniedz pierādījums, ka šīs zāles ir sabojātas vai pārbaudītas. Attiecībā uz pašlaik slavenajām vakcīnām pret Covid, piemēram, Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Johnson & Johnson un Sputnik, farmācijas nozare to ir atzinusi. Par citām zālēm mums vēl nav publisks apstiprinājums, tāpēc mēs varam tās izmantot, jo mums nav pierādījumu. Bet mums tas jājautā par visām zālēm. Kopš brīža, kad saņemu no farmācijas uzņēmuma pierādījumu, ka zāles ir abortu aptraipītas, man ir pienākums tās nelietot un lietot citas zāles. Mums jāizvēlas labi uzņēmumi un ārsti, kas var mums piedāvāt alternatīvu medicīnu, kas nav abortu aptraipīta vai vismaz dabiskas zāles, kuras Dievs mums ir devis, - un varbūt tas mums noder labāk.

Otrais punkts ir grūtāks, iesaistot cilvēkus, kuri zina, ka zaudēs darbu, jo īpaši vecākus, kuriem jāgādā par savu ģimeni. Tas, protams, ir ļoti grūts jautājums. Bet vismaz viņiem vajadzētu darīt visu iespējamo, lai izvairītos no šādas vakcīnas saņemšanas. Viņi var apzinīgi iebilst; iespējams, viņi pat var iegūt dokumentu no sava ārsta, kurš teiks, ka medicīnisku iemeslu dēļ šī persona nevar saņemt vakcināciju - piemēram, ir kāda alerģija. Šādā gadījumā viņiem jācenšas atrast visus iespējamos līdzekļus, lai no tā izvairītos, vai pat jāmaina darbs, pat ja tas viņus padarīs nabadzīgākus. Tas viņiem jāizvēlas, nevis vakcīna, jo šis ir augļa rūpniecības tiešais atbalsts – ne abortu veicējiem, bet gan augļa industrijai.

Es domāju, ka Dievs apbalvos šos cilvēkus ar daudzām garīgām dāvanām, ja viņi izvēlēsies dzīvot nabadzīgāku dzīvi, nevis sadarboties ar augļa nozari. Protams, viņi nemirs no bada, Dievs to nekad neatļaus! Tā bija mūsu pieredze komunistu laikos. Mani vecāki, piemēram, nesadarbojās ar kompartiju; tāpēc maniem vecākiem nevarēja būt profesija, tas nebija atļauts. Un tāpēc viņi bija vienkārši strādnieki, viņiem bija zema alga, un mēs dzīvojām patiešām vienkāršā veidā. Bet Dievs mūs neatstāja; mēs bijām laimīgi savā ticībā, un tas mums deva bagātību visu mūžu - pat tad, kad pārējiem, kas bija pieņēmuši kompartijas noteikumus, bija labāki dzīves apstākļi nekā mums, un, piemēram, citiem cilvēkiem, kristiešiem. Un tāpēc es domāju, ka mums atkal ir jāpiešķir prioritāte mūžīgajai dzīvībai, ko mēs tik lielā mērā esam aizmirsuši pēdējās desmitgadēs. Pat Baznīcā, pat labos katoļus, mūs pārņēma sava veida materiālisms, jo mēs tik ļoti bijām pieķērušies materiālajai dzīvei un piešķīrām tai pārākumu pār mūžīgo un garīgo.

Tātad šis ir princips: es teiktu, ka jāmaina darbs, un pat ja man būs jāveic kāds vienkāršs darbs, piemēram, jātīra ielas, man joprojām būs kādi līdzekļi, lai uzturētu savu ģimeni, bet nabadzīgākā veidā. Tas, manuprāt, ir sirdsapziņas lēmums, bet Dievs, protams, apbalvos šos cilvēkus, un tā būs protesta zīme un liecība tam, ka mēs nesadarbojamies ar briesmīgo augļa nozari.

 

LifeSiteNews: Kāda ir jūsu atbilde tiem, kas saka, ka šādi pasākumi, piemēram, sanitārā caurlaide un plaši izplatītā vakcinācija, ir absolūti nepieciešami, lai mēs visi kopā varētu atgūt sabiedrības brīvības, un ka atteikties no tām nozīmē izrādīt savtīgumu? Mēs to daudz dzirdam: cilvēkus, kuri nevēlas vakcīnu, sauc par egoistiem.

Bp. Šn .: Nē, tas nav egoisms. Ja jūs saņemsiet vakcīnu, jūs iegūsiet tikai šķietamu brīvību, jo šī tā sauktā sanitārā caurlaide pārveido jūs par vergu, jo ar šo caurlaidi jūsu ķermenis kaut kādā veidā piederēs valstij, nevis jums. un tā tālāk, un tā jūs zaudējat savu brīvību. Kā to var saukt par egoismu, ja nav pierādīts, ka vakcīna pasargā no vīrusa izplatības? Nav pierādīts, ka pēc vakcīnas saņemšanas jūs nevarat inficēties, saslimt un aplipinār ar COVID. Mēs saglabājam lielāku brīvību, kad to nesaņemam.

 

LifeSiteNews: Vai šis QR kods ir mēģinājums uzspiest zvēra zīmi, par kuru runā Jāņa Atklāsmes grāmata ( Apokalipse), vai sava veida tā iepriekšēja konfigurācija, ciktāl nevakcinētie riskē kļūt par sava veida ieslodzījuma upuriem, kas daudziem būs, vai nebūs iespējams nopelnīt iztiku vai turpināt studijas?

Bp. Šn .: Mēs varam teikt, ka tā, iespējams, jau ir sava veida zvēra zīmes iepriekšēja konfigurācija. Varbūt es pats neteiktu, ka tieši tā jau ir zvēra zīme. Man vēl nav visu elementu, lai to pateiktu, bet vismaz mēs varam teikt, ka tā ir sava veida iepriekšēja konfigurācija, jo Jāņa Atklasmes grāmata saka, ka jūs nevarēsiet pirkt vai pārdot, ja jūsu rokā un uz ķermeņa nav zīmes. Tas ir ļoti tuvu, kad cilvēki, kas nav apzīmēti ar vakcīnu - tā ir zīme - nevar iekļūt noteiktos veikalos vai lielveikalos: viņi nevar ieiet, viņi nevar tur nopirkt vai pārdot, un tas burtiski jau tiek darīts.

Es domāju, ka mums jābūt gataviem tikt izslēgtiem. Varbūt var izveidot alternatīvas sistēmas: piemēram, tie, kas ir pret vakcināciju, iespējams, var izveidot jaunu produktu un pakalpojumu apmaiņas ķēdi, produktu privātu apmaiņu mazākā veidā, ar maziem veikaliem, kas nav pakļauti sanitārajai caurlaidei, vai brīvā dabā vai privātas produktu apmaiņas ķēdes. Es domāju, ka to ir iespējams izveidot. Francijā notiek lieli protesti pret piespiedu vakcināciju: es domāju, ka šie protesti varētu novest pie jaunas savstarpējas produktu, kas cilvēkiem nepieciešami, pirkšanas un pārdošanas sistēmasi, jo  tik daudz cilvēku ir iesaistiti. Cerams, ka citās vietās un citās valstīs var izveidot šādas neatkarīgas produktu pārdošanas vai apmaiņas sistēmas.

 

Mums ir jāatrod alternatīvas; tas ir ļoti svarīgi pat produktu pirkšanai un pārdošanai. Ja esam izslēgti no sabiedriskā transporta, piemēram, vilcienu, autobusu un tā tālāk, mēs varam izveidot sistēmu, lai ceļotu ar privātajām automašīnām. Mums jau jāmeklē visas praktiskās iespējas, lai izvairītos no šīs jaunās piespiedu diktatūras pār savu ķermeni un mūsu brīvību. Ja mēs to nedarīsim, būs pilnīgs totalitārisms, un tas būs katras cilvēku sabiedrības gals.

Es aicinu pat neticīgos, visus labas gribas cilvēkus: lūdzu, sāciet jau plānot alternatīvas sistēmas transporta jomā, pērkot un pārdodot produktus, iespējams, arī studijām, izveidojot privātus mācību centrus. Mums tie ir jāattīsta vismaz teorētiski un pēc tam praktiski, kopā ar visiem šiem labajiem cilvēkiem, kuri demonstrē: kā izdzīvot. Mums ir jāizveido protesta un alternatīvu pasaules aliansi; ja mēs to nedarīsim, mums būs pilnīga totalitāra sistēma. Un no tā mums jāizvairās.

 

LifeSiteNews: Vai QR kodu, ko izmanto, lai pierādītu vakcīnas statusu, jau var uzskatīt par zvēra zīmes formu?

Bp. Šn .: Jā. Šis kods ietvers visu jūsu privāto informāciju par jūsu veselību, kuru jau kontrolē valsts. Šis kods, kā es saprotu, ir saistīts ar vakcīnu. Vakcinācija satur vismaz dažas aborta “pēdas”, pat ja tās ir ļoti tālu no briesmīgās bērnu slepkavības, kas jau pats par sevi ir sātaniska rīcība. Arī viņu ķermeņu, audu izmantošana ir sātaniska, jo tā ir sacelšanās pret Dievu, dzīvības devēju. Šajā gadījumā abortu aptraipītām vai piesārņotām vakcīnām ir dažas sātaniskas pēdas, kaut arī tās ir attālinātas no zvēra. Tātad vakcīna ar atbilstošo koda numuru ir zvēra zīmes iepriekšēja konfigurācija. Es nesaku, ka šī ir tiešā zvēra zīme, lai būtu skaidrs, bet daļēji tā varētu būt šīs zīmes iepriekšēja konfigurācija, un tāpēc mums arī no tā jāizvairās. Šis kods savā ziņā ir amorāls, jo, atkārtoju, valdība pilnībā pārņem jūsu ķermeni.

 

LifeSiteNews: Vai, jūsuprāt, teorētiski ir atļauts atrast veidus, kā apiet likumu, lai izvairītos no tā skarbuma, piemēram, izmantojot viltotu sertifikātu? Es nemudinātu cilvēkus to darīt lielo naudas sodu dēļ.

Bp. Šn .: De facto obligātā vakcīna ir varas ļaunprātīga izmantošana; tas pats par sevi ir amorāli. Ar to es atkārtoju, ka valdība kļūst par jūsu ķermeņa un jūsu privātuma īpašnieku, un tas ir pret pamattiesībām. Dievs ielika pamatu sabiedrības struktūrai, ko valdībai nav tiesības izmainīt. Būtībā ļaunais piespiedu vakcinācijas likums, kas kaut kādā veidā ir saistīts ar abortiem un embriju izmantošanas nozari, ir amorāls. Tā kā tā ir piespiedu darbība, es domāju, ka šādā veidā jūs varat uzrādīt pat viltotu dokumentu.

Es salīdzinātu šo situāciju ar amorālajiem likumiem, kad dažas totalitāras valdības izdeva amorālus rīkojumus pret ebrejiem. Mēs zinām, ka pāvests Pijs XII un bīskapi, kad nacisti vajāja ebrejus, atļāva ebreju aizsardzībai izmantot viltotus dokumentus. Tas bija atļauts, jo likumi pret ebrejiem bija pēc būtības amorāli.

Tā būtu sava veida pašaizsardzība: jūs aizstāvat savu ķermeni un savu privātumu no agresora, kurš jūs apspiež. Tādā pašā veidā jūs varat aizstāvēt savu bērnu vai savu ģimeni pret agresoru, kurš nogalinātu jūsu bērnus vai nodotu viņus verdzībā. Piemēram, kad esat māte un jūsu mājā ir bērni, un ierodas ļauni cilvēki, kuri vēlas nozagt jūsu bērnus, lai viņus padarītu par vergiem: ja viņi jautā, vai jūsu bērni ir tur, jūs noteikti kā māte atbildēsit “nē” , ”Jo jums viņi ir jāaizsargā. Pastāstīt viņiem: “Jā, viņi ir šeit, es atvēršu durvis un parādīšu, kur viņi atrodas” būtu traki, ja jūs būtu māte. Jūs sakāt: "Nē, viņu šeit nav." Jūs teiksit nepatiesību, bet tāpēc, ka ir ļaunums atņemt jūsu bērnus un nodot verdzībā. Ja nav citu veidu, tas ir pēdējais līdzeklis pašaizsardzībai pret valsts agresiju.

 

LifeSiteNews: Kāda būtu precīza atbildība ievēlētam politiķim, kurš balso par šādiem pasākumiem? Francijā viņi guva Asamblejas un Senāta pozitīvu balsojumu; katru reizi liela daļa parlamentāriešu bija kaut kur pazuduši, viņi nebija klātesoši. Likums tika pieņemts, piedaloties ļoti mazam vēlētāju skaitam. Kāda, jūsuprāt, ir šo ievēlēto amatpersonu atbildība, kuras balsoja par šiem likumiem vai nebija klāt, lai balsotu pret viņiem; vai atbildība par policistu vai žandarmu, kurš ir atbildīgs par šo likumu izpildi?

Bp. Šn .: Es domāju, ka parlamenta deputātiem ir pilna atbildība, jo viņi pārstāv un tiek ievēlēti pilsoņu kopējā labā. Kad viņi atturas vai balso par šiem diktatoriskajiem, totalitārajiem likumiem, lai jūs pilnībā kontrolētu, noliegtu jūs vai jūsu ķermeni ar šo obligāto vakcināciju, viņi dara ļaunu, jo sadarbojas, padarot jūs par valsts vergiem, padarot jūsu ķermeni par valsts īpašumu. Ir amorāli sadarboties šādu likumu pieņemšanā, kā arī atturēties. Kas attiecas uz policistu, kurš to īsteno, viņam ir mazāka atbildība, jo viņš pilda tikai valsts pasūtījumus. Varbūt viņš pat nav personīgi pārliecināts, bet viņš būs spiests, tāpēc tā nav tik daudz viņa paša atbildība, cik tas, ka viņš izpilda netaisnīgu likumu. Dažos gadījumos es domāju, ka policija kā atbildīgi pilsoņi var atrast veidu, kā jūs aizsargāt, varbūt esot ne pārāk stingriem, piemēram, pārbaudēs un tā tālāk, formāli ievērojot likumu. Visās diktatūrās, pat nacistu nometnēs, ir policisti, kuri atrod veidu, kā aizsargāt cilvēkus.

LifeSiteNews: Kāds ir jūsu garīgais padoms katoļiem, kuri uztraucas? Es redzu daudzus, kuri tagad ļoti baidās no situācijas, kas rodas. Ko jūs viņiem teiktu?

Bp. Šn .: Pirmkārt, es viņiem dotu mūsu Kunga Jēzus Kristus vārdu Evaņģēlijā. Viņš saka:”Nebīstieties no tā, kas nokauj miesu, bet dvēseli nespēj nonāvēt! Bet vairāk bistieties tā, kas spēj dvēseli un miesu pazudināt ellē! (Mt. 10:28) Mēs nedrīkstam baidīties no valdības; mums ir jāpiešķir prioritāte mūsu dvēselei, mūsu garīgajai dzīvei, lūgšanu dzīvei ar sakramentiem, un tādējādi mums katru dienu vajadzētu būt dziļi iesakņotiem savā lūgšanā. Mums jābūt iesakņotiem mūsu ticībā, pārliecībā, ka mūsu dzīve galu galā ir Dieva rokās, nevis valdības rokās, pat diktatūrā, pat totalitārā sistēmā! Mūsu dzīve, galu galā, ir Dieva rokās, kas ir mūsu debesu Tēvs. Viņš ir mūsu Tēvs pat tad, kad mēs zināmos laika periodos esam nelaimē, vajāti un pazemoti, kā šī piespiedu vakcinācija. Šis ir salīdzinoši īss laiks, tāpēc mums ir jāskatās plašāk un tālāk, jo Dievs to galu galā atļauj tikai mūsu dvēseles labā. Svētais Pāvils saka, ka viss nāks par labu tiem, kas mīl Dievu. Ja mēs iesakņojamies ticībā, mūsu Debesu Tēva Providences (apredzības) uzticībā, zinot, ka mūsu dzīve ir Viņa rokās, tam vajadzētu dot mums pārliecību. Mēs zinām pašreizējo sanitāro COVID diktatūru, šis totalitārisms ir īss, tas ir salīdzinoši īss, tā nav mūžība! Vēsture vienmēr ir parādījusi, ka diktatūras neturpinās pārāk ilgi, un Dievs pat parādīs šiem jaunajiem “sanitārajiem diktatoriem”, ka viņu spēks ir ierobežots. Mums jātic, ka Dievs iejauksies vēsturē.

Mums arī dziļi jākoncentrējas uz to, ka varbūt tas ir Dieva aicinājums, lai mēs iedziļinātos savā lūgšanu dzīvē. Mums ir jāpadziļina mūsu sakramentālā dzīve ar regulārāku grēksūdzi, regulārāku Komūniju un lūgšanām. Varbūt mums vajadzētu būt vienotākiem ar visiem tiem, kas iebilst pret šo diktatūru, izveidojot ķēdi. Varbūt šie grūtie laiki ir iespēja atzīties Dievā, būt uzticīgiem Viņam. Bet Dievs ir tik labs, ka Viņš vienmēr dod vajadzīgās žēlastības, un Viņš mūs apbalvo grūtos laikos un sniedz mums mierinājumu. Šis ir mans ieteikums un padoms.

 

LifeSiteNews: Mums šķiet, ka pastāv griba pārņemt cilvēka ķermeni, transhumānisma plāns, kas tiek ieviests un pat īstenots. Vai ir iedomājams, ka Dievs ļaus cilvēcei - vairumam cilvēku negribot - iekrist tādā stāvoklī, kas ir tik pretējs Viņa gribai attiecībā uz cilvēci?

Bp. Šn .: Es domāju, ka nē, jo Dievs patur sev savus dievišķos radīšanas spēkus, un tāpēc nebūs būtībā jauna veida cilvēku, kādus transhumānisti vēlas radīt. Viņiem neizdosies: Dievs to neatļaus. Viņš ir Kungs; mums tam jātic. Viņi varbūt radīs dažas lietas, bet tas nekad nebūs cilvēks, jo Dievs rada dvēseli, kas ir cilvēka būtiskākā daļa. Es atkārtoju: es neticu, ka Dievs to atļaus. Viņam pieder Radītāja spēki, un tie ir rezervēti Viņam. Ja viņi turpinās ar šīm briesmīgajām lietām, kas zaimo Dievu, tad pienāks laiku beigas, kā mēs lasām Jāņa Atklāsmes grāmatā un Lūkasa evaņģēlija 21.nodaļas 28.pantā. Un par mums Jēzus teica: “Bet kad tas viss sāks piepildities, paceliet savas galvas, jo jūsu pestīšana tuvojas”, pacel galvu pārliecībā, tava pestīšana ir tuvu!“ Vēlreiz - mums šī situācija ir jāizmanto kā iespēja padziļināt savu ticību, savu lūgšanu un vairāk iesakņoties mūžīgās dzīves vīzijā, vairāk pārdabiski orientēties uz savu mūžīgo dzīvi, jo mēs dzīvojam šeit, asaru ielejā,  kā dziedam Salve Regina: hac lacrimarum valle. Tāda ir mūsu situācija, bet ir arī dziļš prieks, ka mums ir Māte. Viņa nekad mūs neatstāj, un viņa vienmēr ir mums tuvu. Šis ir mans padoms, ka viņa nekad mūs nepametīs, viņa ir visvarena aizlūgšanās, visvarena aizlūgšanās par mums. Viņa par mums parūpēsies; vienmēr mums jābēg zem viņas apmetņa. Īpaši šajos laikos mums jālūdz: Sub tuum praesidium confugimus, Sancta Dei Genitrix: mēs glābsimies viņas aizsardzībā.

 

 

Avots: Interview with Bishop Schneider: COVID rules may be ‘a kind of prefiguration’ of the mark of the Beast

Tulkoja Silvita Kravale

 

LifeSiteNews ir izveidojis plašu COVID-19 vakcīnu resursu lapu. Apskatiet to šeit

 

*****

 

Vai esat civitas.lv lasītājs?

Vai domājat, ka tas ir noderīgs un dara labu darbu brīvās informācijas un diskusijas apritē?

Civitas.lv publikācijas nefinansē neviena organizācija un tas arī nepārdod maskas, lai gūtu peļņu. Vienīgais, kas to uztur, ir privātie ziedojumi. Ja vēlaties to atbalstīt, variet ziedot, izmantojot šo kontu: LV86HABA0551026342796

Iespējamaiis maksājuma mērķis: ziedojums civitas.lv

Saņēmējs: Aleksandrs Stepanovs