Kad bērns būs klāt, tu būsi tik laimīga! – Saka māte, kas izglābusi savu bērnu

Ceturtdiena, 11 Marts 2021 10:00

Māte, kas rīkojās, lai izglābtu savu bērnu pēc medikamentozā aborta uzsākšanas, ir pateicīga par savu dēlu un mudina citas mātes, kuras domā, ka aborts ir vienīgā izeja, iepauzēt un nerīkoties steigā.

Hanna vēlas, lai viņas zina, ka bērna ierašanos tās nenožēlos, kurpretī aborta izvēle būtu kaut kas neiedomājams.

Landins ir vislabākais, kas ar mani ir noticis, viņš ir manas dzīves laime.

Hanna stāsta par savu izbīli, uzzinot, ka ir stāvoklī. Viņai jau bija četri bērni vecumā no 3 līdz 10 gadiem, un likās, ka piektais bērns būtu par daudz viņas spēkiem. Kad viņa apsvēra abortu, vīrs atļāva viņai izlemt pašai. 

Visi argumenti bija par labu abortam. Viņi dzīvo divarpus stundu attālumā no tuvākā abortu centra citā štatā. Tur ieradusies, viņa konstatēja, cik ļoti abortu industrija ir ieinteresēta savā biznesā, un ka tā lielākoties ļoti cenšas pārliecināt sievietes par labu šim solim, tiklīdz tās pārkāpušas slieksnim.

Izmeklējuma laikā, par spīti Landina sirdspukstiem, kas bija redzami ultraskaņas monitorā, viņai teica, ka “tur nekā nav”.

Hanna raudāja, svārstījās, bet, kad trešo reizi apmeklēja minēto centru un bija tur kopā ar vīru, pieņēma pirmo tableti. Pēc tās viņai bija ļoti slikti, un viņa zvanīja centram pēc palīdzības, kur saņēma apstiprinājumu, ka tas ir normāli.

Jutos kā piedzērusies, vēmu, tā bija ļoti savāda sajūta. Kad pienāca otrā reize saņemt tableti, viņu plosīja pretrunas.

Man bija tabletes rokā, grasījos tās pieņemt, bet nespēju, atkal raudāju. Viņa teica vīram, ka negrib to darīt, viņš teica, ka nav tas jādara, Hanna uz brīdi jutās labāk. Bet tad viņa raizējās par pirmo tableti, jo reakcija bija tik smaga. Hanna meklēja internetā un atrada Abortion Pill Rescue® Network (APRN), piezvanīja, tur viņai ļoti laipni palīdzēja, Hanna stāsta, cik ātri viņi reaģē jebkurā diennakts laikā. Bija vēls, ap 11-iem vakarā, viņai uzreiz atbildēja.

Viņu savienoja ar vietējo ārstu, kurš sagādāja viņai progesteronu jau no paša rīta. Medikamentozais aborts ir process, kas sastāv no divām zālēm – mifepristons destabilizē grūtniecību, un misoprostols vēlāk izraisa mirušā bērna izgrūšanu.

Ja grūtniece rīkojas pietiekami ātri, ir iespējams glābt nedzimušo bērnu ar atgriezenisku tableti (APR). 

Minētā procedūra sastāv no progesterona uzņemšanas, kas ir dabiskais hormons, kas nepieciešamas grūtnieces ķermenī, lai augli saglabātu. Tas tātad pēdējā laikā tiek pielietots šādos gadījumos, kas jau gadu desmitiem ir ticis lietots grūtniecības saglabāšanā.

Atgriešana ir bijusi sekmīga pēc 72 stundām, bet labāki rezultāti, ja māte rīkojas 24 stundu laikā.

Pasaulē darbojas kādi 1000 glābšanas centri (24/7 APRN hotline), tāpat var griezties pie Heartbeat International.

APRN pārstāvji uzturēja kontaktu ar Hannu vēl ilgu laiku, visādā ziņā sniedzot atbalstu.

Hanna ir ļoti pateicīga par savu dēlu, un stāsta, ka nemaz nav lielas starpības, vai ir 4 vai 5 bērni. Un ir nobažījusies par to, cik ļoti abortētāju personāls vēlējās, lai viņa veiktu attiecīgo procedūru, ka tas tik būtu viens nieks.

Vērojot zēnu rotaļā, vīrs ieteicās – un ja nu mēs būtu to darījuši? Viņš ir tik brīnišķīgs. Un Hanna – es pat negribu par to domāt.

 

Avots: When the baby's here, you're going to be so happy” – Don’t be rushed into abortion says Mom who saved son through APR, liveaction.org, pregnancyhelpnews.com

Foto: Baby Landyn and mom Hannah, Heather Larkey Photography, pregnancyhelpnews.com