46 pansionāta iemītnieki Spānijā miruši pēc COVID-19 vakcīnas

Sestdiena, 27 Februāris 2021 12:41

Vairākas veselības aizsardzības iestādes ir apturējušas Pfizer vakcīnas atkārtoto injicēšanu. Šeit ir tikai fakti, kas tika publicēti starptautiskajā presē. Lasītājs pats izdarīs secinājumus. Raksts tika publicēts Lifesitenews.com 2021. gada 15. februārī. 

46 pansionāta iemītnieki, kuri janvāra sākumā bija saņēmuši pirmo devu Pfizer-BioNTech vakcīnas pret COVID-19 mēneša beigās bija miruši, ziņo Spānijas mediji. Pēc vakcinācijas kampaņas, 12. janvārī Nuestra Señora del Rosario pansionātā uzliesmoja korona vīrusa infekcija. 

 • Privātā pansionātā ar 145 vietām no 94 iemītniekiem 28 un vēl 12 apkalpojošie darbinieki uzrādīja pozitīvu testu. Citā aprūpes iestādē, tai pašā dienvidrietumu provincē 22 vecie ļaudis nomira un 103 bija inficējušies pēc vakcīnas.

Līdzīgas ziņas nāk arī no citurienes pasaulē.

 • 29 cilvēki Norvēgijā nomira pēc Pfizer vakcīnas.

 • 13 nāves gadījumi starp 40 iedzīvotajiem pansionātā Vācijā tika norakstīti kā traģiska nejaušība.

 • Tāpat par sakritību bija pasludināti paliatīvās aprūpes 10 pacientu  nāves gadījumi, kas tika konstatēti ne vairāk kā dažas stundas līdz 4 dienas pēc vakcinācijas.

 • 22 no 72 iemītniekiem Beizingstokā, Anglija, miruši pēc vakcīnas. 

 •  Tiek ziņots, ka 24 seniori pansionātā Sirakūzās, Ņujorkas štatā, ir miruši no COVID-19 no 2021. gada 9. janvāra, neskatoties uz to, ka viņi tika vakcinēti 2020. gada 22. decembrī.

 • 28. janvārī tika ziņots par 10 COVID-19 gadījumiem senioriem, kuri bija saņēmuši abas Pfizer vakcīnas devas vienā aprūpes namā Stokholmā, Zviedrijā. Iedzīvotāji tika vakcinēti 27. decembrī un atkārtoti vakcinēti 19. janvārī.

 • Pirms 2021. gada 10. janvārī uzsāktās Pfizer vakcinācijas kampaņas, COVID-19 bojāgājušo skaits mazajā Lielbritānijas anklāvā Gibraltārā bija 16, bet pēc 10 dienām sasniedza 53 un vēl pēc 7 dienām sasniedza 70. Saskaņā ar Reuters ziņojumu, Gibraltāra Veselības pārvalde paziņoja, ka starp 6 izmeklētajiem nāves gadījumiem un Pfizer vakcīnu "vispār nav pierādījumu par cēloņsakarību", neskatoties uz to, ka personas pirms vakcinācijas bija covid -19 negatīvas, bet kļuva covid - 19 pozitīvas pēc vakcīnu saņemšanas.

 • 4500 COVID-19 gadījumi Izraēlā radās pacientiem pēc tam, kad viņi bija saņēmuši vienu Pfizer vakcīnas devu, un 375 no šiem vakcinētajiem pacientiem bija nepieciešama hospitalizācija, 12. janvārī ziņoja Izraēlas ziņu mediji.

 • Septiņiem pieaugušajiem, kas dzīvo aprūpes namā Saskatūnā, nedēļu pēc vakcinēšanas Šerbrokas kopienas centrā, bija pozitīvs tests, ziņoja CBC (Kanādas radioraidījumu korporācija). Vakcinācijas laikā pozitīvu gadījumu nebija.

 • Septiņi Monreālas ilgtermiņa aprūpes iestādes iedzīvotāji 28 dienu laikā pēc vakcinācijas ar Pfizer vakcīnu uzrādīja pozitīvu Covid-19, liekot Kvebekas provincei atlikt otro Pfizer devu.

 • Skotijas Aberkorn aprūpes namā, kas uzsāka COVID-19 vakcināciju 2020. gada 14. decembrī, līdz 10. janvārim bija vīrusa uzliesmojums, un reģionālais Valsts veselības dienests atteicās komentēt, vai vakcinētie iedzīvotāji saslimuši. Pansionāta personāla grupas dibinātājs Scottish Daily Record pastāstīja: "Mūsu grupas biedru vecāki tika vakcinēti un pēc divām nedēļām viņiem koronavīrusa tests  konstatēts pozitīvs."

 • Visi iedzīvotāji Invernesas namā, Skotijā, janvāra sākumā tika vakcinēti pret COVID-19, bet 17 cilvēki pēc pirmās devas inficējās ar vīrusu. 

Apvienotās Karalistes Medicīnas brīvības alianse - ārstu, zinātnieku, juristu un citu profesionāļu grupa, kas iestājas par informētu lēmumu pieņemšanu Apvienotajā Karalistē - publicēja steidzamu atklātu vēstuli Nadhimam Zahawi, COVID-19 vakcīnu izvietošanas ministram, Mets Henkoks, veselības un sociālās aprūpes valsts sekretārs; un divas vakcīnu uzraudzības aģentūras  aicina nekavējoties pārbaudīt nāves gadījumus pēc vakcinācijas Lielbritānijā.

Grupa atsaucas uz diagrammām, kas parāda aprūpes namu nāves gadījumu skaita pieaugumu, un atsaucas uz Nacionālās statistikas biroja datiem, kas rāda, ka divu nedēļu laikā no 2021. gada 8. līdz 22. janvārim gadījumu skaits trīskāršojās laikā, kad ievērojami pieauga vakcināciju līmenis aprūpes mājās.

Izraēlas, Īrijas, Bahreinas un Jordānijas diagrammas uzrāda līdzīgu korelāciju.

UKMFA (Apvienotās Karalistes Medicīnas brīvības alianse) norāda uz “statistiski nenozīmīgiem” drošības datiem par COVID-19 vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuri, pēc viņu domām, vakcīnas klīniskajos pētījumos bija “nepietiekami pārstāvēti”. "Uzskatām, ka šajā grupā var būt pastiprinātas blakusparādības, kas kļūs redzamas tikai tad, kad daudzi tūkstoši no viņiem būs saņēmuši vakcināciju," teikts vēstulē.

Pasaules Veselības organizācijas Stratēģiskā ekspertu padomdevēja grupa 26. janvārī atjaunināja savus ieteikumus Moderna vakcīnu ievadīšanai, norādot, ka, lai gan vecāka gadagājuma cilvēkiem vakcinācija ir ieteicama Covid infekcijas riska dēļ, “ļoti vāji vecāka gadagājuma cilvēki ar paredzamo dzīves ilgumu  mazāk nekā 3 mēnešus ”nevajadzētu automātiski vakcinēt, bet gan vakcinācijas nepieciešamība katram būtu  jāapsver individuāli”.

 

*****

A similar tragedy struck a convent in northern Kentucky, where three Catholic religious sisters died shortly after receiving the mRNA-derived COVID vaccine, two of whom died just two days later. A further 25 of the 35 resident sisters tested positive for the virus in the days following their first dose of the vaccine, yet had not recorded any contact with COVID-19 prior to the jab rollout.

In fact, the sisters “were shocked to have so many [COVID-19] cases since we were being extremely careful, not going out, and not having visitors since the beginning of the pandemic,” Prioress Sister Aileen Bankepmer said. She even claimed that the sisters “redoubled our efforts after the [Christmas] holiday surge.”

Since the launch of the Pfizer-BioNTech COVID-19 vaccine, the latest data from the Centers for Disease Control and Prevention’s (CDC) Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) has recorded a total of  929 deaths from December 15, 2020, up to February 12, 2021, accounting for almost 6% of 15,923 adverse events on the system’s report. 1,869 people were hospitalized, 616 of whom were considered to have suffered a life-threatening reaction.

Avots: Judge overrules family, orders COVID jab for incapacitated woman in Spanish nursing home, lifesitenews.com

***** 

LifeSiteNews izveidoja plašu resursu mājas lapu par COVID-19 vakcīnu. To var aplūkot šeit.

 

 

Avots: 46 residents in Spanish nursing home die after receiving COVID-19 vaccine, lifesitenews.com

 

Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 23 Marts 2021 00:05