Angļu oficiālie dati māca: vairāk inficēto starp vakcinētajiem virs 50 gadiem

Ceturtdiena, 02 Septembris 2021 09:48

Statistikas dati, ko sniedz Anglijas Public Health England ir satraucoši: starp tiem, kam ir vairāk par 50 gadiem, ir 48 264 jauni inficētie, no kuriem tikai 4891 starp nevakcinētajiem un 32 828 starp tiem, kuri vakcinēti ar dubultu devu, tātad 90%. Vakcīna nemaz nenovērš infekciju, īpaši gados vecākiem cilvēkiem, kurus viņi vēlējās aizsargāt. Pat mūsu mājas slimnīcu ziņojumi liecina, ka vakcinācija nespēj novērst infekciju. Vēl jo vairāk iemesls atzīt zaļo caurlaidi par kaitīgu.

 

******

/Luisella Skrosatti/

Sega kļūst arvien īsāka. Kamēr notiek mēģinājums slēpt Izraēlas dramatiskos skaitļus (šeit), Anglijas iedzīvotāji ir vēl satraucošāki. Vismaz saskaņā ar oficiālajiem datiem par SarsCov2 variantiem, kas tika publiskoti 20. augustā un ko sniedza Public Health England, Anglijas Veselības ministrijas valdības aģentūra.

 

Tā ir vērtīga publikācija, jo sniedz datus par infekcijām, hospitalizāciju un nāvi no Sars-Cov-2, kas atšķir vakcinēto un nevakcinēto populāciju. Tadējādi šie dati var palīdzēt izprast pašreizējās vakcinācijas kampaņas priekšrocības un problēmas.

 

Vairāk nekā 60% no jaunajiem gadījumiem, kas reģistrēti līdz 16. augustam, attiecas uz Delta variantu. Kopumā no 1. februāra līdz 15. augustam (skat. Tabulu Nr. 5, 22. lpp.) ar šo variantu ir inficēti 386 735 (apmēram 0,6% iedzīvotāju). Nevakcinēto skaits ir nedaudz lielāks nekā vakcinēto: aptuveni 183 000, salīdzinot ar aptuveni 163 000 (no tiem 73 372 saņēma dubulto devu), bet ar ievērojamām atšķirībām atkarībā no vecuma grupas.

 

Jaunāki par 50 gadiem ir inficēti 337 834, no kuriem aptuveni 178 000 ir nevakcinēti (nedaudz vairāk par 50%). Savukārt vecumā virs 50 gadiem ir 48 264 jauni inficētie, no kuriem tikai 4891 starp nevakcinētajiem un 32 828 starp tiem, kuri vakcinēti ar dubultu devu. Pārliekot šos skaitļus procentos, tikai nedaudz vairāk nekā 10% cilvēku, vecāki par 50 gadiem, kuri ir inficēti ar Delta variantu - tā ir vecuma grupa, kurai ir vislielākais risks saslimt ar Covid -19 slimību nopietnā vai smagā formā – nav vakcinēti; kamēr gandrīz 90% tika vakcinēti un 68% - ar divām devām.

 

Mazākais, ko var teikt, analizējot šos datus, ir tas, ka vakcīna nemaz nenovērš infekciju. Gluži otrādi, vecāka gadagājuma cilvēkiem, tieši tiem, ko sanitārā sistēma vēlējās aizsargāt visvairāk, šķiet, ka pat sekmē inficēšanos. Pat Itālijā publicētās ziņas skaidri parāda, ka vakcinācija absolūti nespēj novērst inficēšanos; kā tas notika Karpi slimnīcas Ramacini dzemdību zālē (ospedale Ramazzini di Carpi, šeit), kur jauno māti ar savu mazuli inficēja, iespējams, vecmāte un trīs kolēģi, kuriem testa rezultāts bija pozitīvs. Tāpēc slimnīcas ģenerāldirektors aicināja pareizi lietot aizsarlīdzekļus, atgādinot, ka "vīruss cirkulē arī starp vakcinētajiem". Līdzīgs gadījums Polistenas slimnīcas kardioloģijas nodaļā (šeit), kur pacients tika hospitalizēts ar negatīvu testu, un kļuva inficēts slimnīcas uzturēšanās laikā. Arī ārsti un medmāsas, visi vakcinēti, uzrādīja pozitīvu testa rezultātu.

 

Slavenā zaļā caurlaide nepārprotami šķiet bezjēdzīgs instruments, lai sasniegtu deklarēto mērķi - novērst vīrusa apriti (nevis kā pats par sevi saprotams - kontrolēt cilvēkus). Ja sāktu stāstīt cilvēkiem patiesību, ka pat ar vakcīnu tu vari inficēties un inficēt citus, un tāpēc tev ir jāuzvedas kā nevakcinētam, apburtība (pareizāk sakot, kolektīvā hipnoze) pazustu un Pelnrušķīte atklātu, ka nemaz nav princese.

 

Anglijas Public Health England ziņojums tai skaitā parāda, ka 11 416 inficētie bija hospitalizēti, no kuriem 6 303 (55%) ir nevakcinētie. Ja paskatās uz vakcinētajiem, vēlreiz izrādās, ka lielākā daļa no vņiem ir vakcinēti ar dubultu devu (3340). Taču satraucošais skaitlis atkal attiecas uz cilvēkiem, kas ir vecāki par 50. No 4766 hospitalizētiem cilvēkiem tikai 1419 nebija vakcinēti. Praktiski katrā no četrām hospitalizācijām trīs ir vakcinētie un viens nevakcinētais.

 

Ātrs ziņojuma pārskats par mirušo skaitļiem tikai palielina apjukumu. Līdz 50 gadu vecumam tika reģistrēti 113 nāves gadījumi 28 dienu laikā no dienas, kad tika konstatēta Delta varianta infekcija; no tiem 72 nebija vakcinēti. No otras puses, vecuma grupā pāri 50 gadiem tikai 318 nāves gadījumi no 1076 bija nevakcinēti. Tāpēc vakcinēti ir 745, gandrīz 70%, no kuriem 652 - ar pabeigtu vakcinācijas ciklu. No visiem reģistrētajiem nāves gadījumiem (1189) tikai 390 (aptuveni 33%) nesaņēma vakcīnu, bet 679 (57%) to saņēma ar dubultu devu.

 

Rezumējot, tieši tai riska grupai ir vislielākais risks saslimt ar Covid-19 smagā formā, kurā ir ļoti augsts inficēto, hospitalizēto un mirušo īpatsvars. Secinājums atbilst Izraēlas secinājumam.

Kāpēc tas notiek, ir jāpaskaidro zinātniekiem (patiesajiem). Bet noderīgāk par secinājumiem būtu, ja kāds sāktu uzdot dažus jautājumus (un atzītu savas kļūdas).

 

 

Avots un foto: La nuova bussola quotidiana

 

******

  

 

Vai esat civitas.lv lasītājs?

Vai domājat, ka tas ir noderīgs un dara labu darbu brīvās informācijas un diskusijas apritē?

Civitas.lv publikācijas nefinansē neviena organizācija un tas arī nepārdod maskas, lai gūtu peļņu. Vienīgais, kas to uztur, ir privātie ziedojumi. Ja vēlaties to atbalstīt, variet ziedot, izmantojot šo kontu: LV86HABA0551026342796

Iespējamaiis maksājuma mērķis: ziedojums civitas.lv

Saņēmējs: Aleksandrs Stepanovs

 

 

Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 02 Septembris 2021 14:27