ASV pārtikas un zāļu administrācija atļāva abortu aptraipītās Moderna COVID-19 vakcīnas krīzes lietojumu

Trešdiena, 13 Janvāris 2021 22:24

LifeSiteNews raksts tika publicēts pirms mēneša (19.12.2020), taču to pārtulkojām civitas.lv, jo tas sniedz vērtīgu informāciju vakcinācijas jautājumos, jo arī Latvijā tiek “piedāvātas” abas rakstā minētās vakcīnas.

ASV Pārtikas un Zāļu Administrācija ir sankcionējusi otru  COVID-19 vakcīnu krīzes situācijā. Tāpat kā Pfizer/BioNTech, kas apstiprināta 10. decembrī, Moderna, ko izveidojusi Masačūsetsas biotehnoloģijas kompānija, pielieto messenger RNA.

KLA kā vispasaules  pilsonisko brīvību aizstāvji rada bažas par iespējām cilvēkiem, kas saņēmuši "COVID pases”, pārvietoties brīvāk. Amerikas vadošie ārsti mēnešiem ilgi ir izteikuši sašutumu par PZA atteikumu piešķirt KLA hidroksihlorohinīnam (HCQ), kas jau gadu desmitiem ārstē malāriju un artrītu. Ārsti ar pieredzi koronavīrusa gadījumos apgalvo, ka HCQ efektīvi ārstē šo slimību.

Vakcīnu un ar tām saistīto bioloģisko produktu konsultatīvā komiteja (VRBPAC) 17. decembrī, vienam atturoties, nobalsoja par vakcīnas 18-0 ieteikšanu. Moderna ir paredzēta cilvēkiem no 18 gadu vecuma.

  1. gada 20. decembrī PZA laida klajā preses paziņojumu par jauno vakcīnu, apgalvojot, ka tās pieejamība ir “izšķirošs solis cīņā” pret koronavīrusu COVID-19.

"Tā kā COVID-19 profilaksei tagad ir pieejamas divas vakcīnas, PZA ir spērusi vēl vienu būtisku soli cīņā pret šo globālo pandēmiju, kuras dēļ ik dienas Amerikas Savienotajās Valstīs hospitalizē lielu skaitu cilvēku un ir daudz mirušo," sacīja Dr. Stefans M. Hāns, PZA komisārs. Hāns apgalvo, ka abas vakcīnas, lai arī ar “paātrinātu” atļauju, atbilst KLA nepieciešamajiem “stingrajiem drošības standartiem”.

"Izmantojot PZA atklāto un pārredzamo zinātnisko revīzijas procesu, paātrinātā gaitā ir atļautas divas vakcīnas COVID-19, vienlaikus ievērojot stingros KLA drošības, efektivitātes un ražošanas kvalitātes standartus, ko Amerikas iedzīvotāji sagaida no PLA," viņš paziņoja.

“Šie standarti un process, kuru esam izmantojuši, pārskatot pirmo COVID-19 vakcīnu un kuru plānojam izmantot jebkurai citai COVID-19 vakcīnai, piesaista neatkarīgu zinātnes un sabiedrības veselības ekspertu ieguldījumu, kā arī rūpīgu datu analīzi no aģentūras karjeras personāla puses."

"Aģentūras darbinieki apgalvo, ka vakcīnas zināmie un iespējamie ieguvumi nepārprotami atsver tās zināmos un iespējamos riskus, un, lai arī PLA to nav apstiprinājusi, tiek sasniegts gaidītais rezultāts […]," sacīja Dr. Pēteris Marks, FDA Bioloģijas novērtēšanas un izpētes centra direktors.

Jaunajā vakcīnā ir daļiņa COVID-19 ģenētiskā  materiāla (messenger RNA), kas “uzdod” cilvēka  šūnām izveidot vīrusam raksturīgo “smailes” proteīnu.

“Kad cilvēks saņem šo vakcīnu, viņa ķermenis ražo smailes olbaltumvielu kopijas, kas neizraisa slimību, bet liek imūnsistēmai iemācīties reaģēt aizsargājoties, radot imūno atbildi pret SARS-CoV-2," teikts PLA preses paziņojumā.

Saskaņā ar The New York Times, "agrīnā pētījumā" tika atklāts, ka Moderna trīs mēnešus aizsargā brīvprātīgos no COVID-19. To ievada divās injekcijās ar 28 dienu intervālu. THE New York Times arī ziņo, ka Moderna plāno saražot 20 miljonus devu līdz 2020. gada beigām un līdz miljardam devu 2021. gadā.

Pastāv zināmas diskusijas par jaunās Moderna vakcīnas ētisko pielietojumu, un katoļu bioētisti nav vienisprātis par to, cik lielā mērā abortā iegūtais materiāls tika izmantots tās izstrādē. Sv. Filipa institūtā Tailerā, Teksasā, katoļu reģistrā novembrī tika atklāts, ka HEK293 šūnas, kas iegūtas no aborta, tika “izmantotas smailes olbaltumvielu un mRNS ekstrahēšanā, lai izstrādātu un pārbaudītu [Moderna] vakcīnu”.

"Moderna patentā, kas iesniegts 2019. gadā, uzrādot līdzīgu tehnoloģiju ar mRNS, atkārtoti tiek aprakstīta HEK293 šūnu izmantošana, tostarp lipīdu nanodaļiņu piegādes sistēmā," raksta Trasancos.

"Tātad apgalvojums, ka Moderna vakcīna nebūtu "ētiski apstrīdama", jo tai neesot saistības ar neētiski atvasinātiem materiāliem, nešķiet pamatots, jo gan smailes olbaltumvielu secības attīstība, gan mRNS estrahēšana testēšanā, gan lipīdu nanodaļiņu piegādes sistēma tiek aprakstītas kā tādas, kas pielieto HEK293 šūnu līnijas, kas iegūtas no nedzimušā augļa." HEK293 ("Human Embryonic Nidney 293") šūnu līnija pirmo reizi tika ražota 1973. gadā Nīderlandē no abortētas meitenes nieru šūnām. Saskaņā ar  Dr. Alekss van der Eba vārdiem, kurš bija iesaistīts šūnu līnijas attīstībā, nedzimušais bērns pirms nāves ir bijis pilnīgi vesels.

“Precīzs datums vairs nav zināms. Auglis, cik atceros, bija pilnīgi normāls. Aborta cēloņi man nebija zināmi. Es laikam to zināju toreiz, bet visa šī informācija tika pazaudēta."

Vairāki eksperti ir paziņojuši, ka masveida vakcinācijai nav būtiskas nozīmes, lai izbeigtu koronavīrusa krīzi. Oktobrī Dr. Maikls Jeadons, kādreizējais Pfizervecākais pētnieks, raksta:

“Vakcīnas pandēmijas dzēšanai absolūti nav nepieciešamas. Es neesmu dzirdējis tādu absurdu par vakcīnām. Nevakcinē cilvēkus, kam nav riska saslimt. Nav jāsāk vakcinēt miljoniem darbspējīgu  un veselu cilvēku ar vakcīnu, kas nav plaši pārbaudīta.”

Šī mēneša sākumā publicētajā intervijā Dr. Terēze Deišere, kurai ir Stenfordas doktora grāds molekulārajā un šūnu fizioloģijā, sacīja, ka “šim vīrusam līdz šim ir mazāk nekā 0,03% nāves gadījumu, un lielākajai daļai šo cilvēku, manuprāt, tas ir 92% vai vairāk, ir citas veselības problēmas; mēs izgatavojam vakcīnu zibens ātrumā pret vīrusu, kam, šķiet, nav vajadzīga vakcīna. " Deišere arī apstiprināja, ka atteikšanās lietot jebkuru COVID-19 vakcīnu ir saprātīgs lēmums.

“Pieejamie dati par grūtniecēm pielietoto  Moderna COVID-19 vakcīnu nav pietiekami, lai spriestu par risku grūtniecībā. Klīniskajos pētījumos blakusparādības 18 gadus veciem un vecākiem dalībniekiem bija sāpes injekcijas vietā (92,0%), nogurums (70,0%), galvassāpes (64,7%), mialģija (61,5%), artralģija (46,4%), drebuļi (45,4%), slikta dūša / vemšana (23,0%), paduses pietūkums / jūtīgums (19,8%), drudzis (15,5%), pietūkums injekcijas vietā (14,7%) un eritēma injekcijas vietā (10,0%).

Tikmēr Lielbritānijas valdība neiesaka grūtniecēm saņemt Pfizer vakcīnu, kuru tā nesen apstiprināja, kā arī iesaka divus mēnešus pēc potes saņemšanas izvairīties no grūtniecības.

LifeSiteNews ir izveidota plaša COVID-19 vakcīnu resursu lapa.

*****

Tiem, kuri vēlas iedziļināties jautājumā par to, kāds bioloģiskais materiāls tika izmantots no abortētiem bērniem, iesakām izlasīt John-Henry Westen interviju ar bioloģi Pamelu Acker. Pētniece apgāž mītu, ka vakcīnas līniju attīstībai zinātnieki būtu izmantojuši jau mirušu nedzimušo bērnu mirstīgās atliekas: “Viņi īstenībā izņēma šos bērnus ar ķeizargrieziena palīdzību. Bērni bija vēl dzīvi, kad pētnieki iesāka izņemt audus. Tas notika brīdī, kad viņu sirds vēl pukstēja, un viņiem netika dota nekāda anastēzija, jo tas traucētu šūnas, kuras pētnieki mēģināja iegūt. Tādējādi, viņi izņēma audus, kamēr bērns bija dzīvs, piedzīvojot vislielākas sāpes. Lūk, tas padara šo lietu vēl vairāk sadistisku.”

 

https://www.lifesitenews.com/blogs/the-unborn-babies-used-for-vaccine-development-were-alive-at-tissue-extraction

 

Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 13 Janvāris 2021 22:49