Civitas.lv atbalsta kampaņa: par brīvību, kalpojot patiesībai

Ceturtdiena, 21 Oktobris 2021 21:38

Dārgie civitas.lv lasītāji!

Šajos tumšajos un nedrošajos sanitārās diktatūras laikos mēs bijām jums līdzās, publicējot pārdomātu, pamatotu un brīvu informāciju par kovid pandēmijas puspatiesībām, kas izskan no galveno mediju tribīnēm, par demokrātijas brīvību iznīcinošu valdību politiku, par abortu aptraipītām vakcīnām, tāpat mēs nostājāmies par izvēles brīvību vakcinēties un kategoriski noraidījām diskriminējošās un no sanitāra viedokļa bezjēdzīgās tā saucāmās zaļās caurlaides; mēs nevilcinājāmies arī atstāstīt par Katoliskās Baznīcas hierarhijas bezkritisku pakļaušanos laicīgajai varai Aglonas svētku laikā, ieviešot diskriminējošo dalīšanu “drošajos” un “nedrošajos” cilvēkos pēc vakcinācijas sertifikāta, hierarhijas, kas arī šajā karantīnas laikā bez ierunām akceptēja valdības kategorisko pieprasījumu aizliegt ticīgajiem piedalīties Svētajā Misē mājsēdes laikā - it kā tā būtu visparastākā, hobijam pielīdzināma aizraušanās, nevis cilvēka pamattiesības uz Dieva publisko pielūgsmi un pirmās nepieciešamības palīdzība dvēselei.

 

Pat, ja civitas.lv ir katoliskās un konservatīvās domāšanas mājaslapa, kur kopā ar līdzstrādniekiem mīlam meklēt patiesību, lai cik rūgta tā citreiz nebūtu, un mīlam arī Baznīcu, par kuru runājam, neslēpjot patiesību aiz puspatiesībām, mūsu mērķauditorija ir plašāka un iziet ārpus Katoļu Baznīcas kopienas. Ar citiem labas gribas cilvēkiem mūs vieno konservatīvās un tradicionālās vērtības, ko varam nosaukt par vērtību ekumēnismu - jaunu platformu, kura apvieno konservatīvi domājošus cilvēkus.

 

Civitas.lv raksta to, ko domā, atspoguļo to, ko redz, un cīnās par to, kam tic, – par dzīvību, par ģimeni, par ticības pilnību, par brīvību - un to dara bez vilcināšanās, publicējot izlasi no starptautiskās katoliskās preses lappusēm.

 

Mūsu misija paliek tā pati - lasīt notikumus ticības gaismā, kas mūs māca atvērt acis tam, kas notiek tagadnē, un saprast briesmas, no kurām izvairīties nākotnē.

 

Tas, ko lūdzam no Tevis, mūsu lasītāj, ir palīdzēt mums šajā kalpojumā. Lūdzam Tevi atbalstīt civitas.lv misiju, lai dotu spēku brīvas informācijas balsij, ko izgaismo ticība! Lūdzam atbalstīt ar ziedojumu, jo, tikai pateicoties lasītājiem, kā Tu, tiem, kas ir vienisprāt un atbalsta tās vērtības, ko mēs publiski aizstāvam, mēs varam turpināt civitas.lv misiju citu labā.

 

Tas, ko ar civitas.lv kolektīvu un līdzstrādniekiem karsti vēlamies, lai Tu būtu mums līdzās šajā tumšajā periodā, kad daudzi no mums izjūt uz savas ādas, ko nozīmē palikt bez darba to principu dēļ, kas balstās mīlestībā pret nedzimušo dzīvību un brīvības izvēli nepieņemt valsts uzspiesto vakcināciju. Ejot cauri nezināmajam un neparedzamajam laikaposmam, mēs uztveram civitas.lv lasītājus daudz vairāk nekā vienkāršus ziedotājus, bet drīzāk kā Dieva apredzības līdzstrādniekus!

 

Civitas.lv ir maza realitāte interneta informācijas okeanā. Pēc saviem mērogiem tā drīzāk ir kā maza zvaigznīte, kas atspīd tumšajās debesīs, bet līdzās citiem alternatīvās un brīvās domas laikrakstu spīdekļiem, vēlamies izstarot patiesības gaismu tumšajās informācijas monopola debesīs. Palīdziet mums spīdēt!

 


Aleksandrs Stepanovs

Civitas.lv atbildīgais redaktors

Civitas.lv publikācijas nefinansē neviena organizācija un tas arī nepārdod maskas, lai gūtu peļņu. Vienīgais, kas to uztur, ir privātie ziedojumi. Ja vēlaties to atbalstīt, variet ziedot, izmantojot šo kontu:
LV86HABA0551026342796
Saņēmējs: Aleksandrs Stepanovs