Svētdiena, 01 Janvāris 2023 22:10 Publicēts Sleja 1

Iesākot Jauno Gadu ar vislabākajiem vēlējumiem, piedāvāju filozofisku sarunu, kas notika Vecā gada nogalē starp Aldo Maria Valli un viņa kaķi vārdā Brivido Cosmico (burt. Kosmiskais Drebulis).

 

*****

Otrdiena, 19 Aprīlis 2022 22:03 Publicēts Sleja 1

Dārgie Civitas lasītāji! Jēzus nav nācis pasaulē kā politiskais atbŗīvotājs, taču caur savu nāvi un Augšāmcelšanos viņš dod kristiešiem iedvesmu un spēku cīnīties par Evaņģēlijā un dabiskajā likumā balstītu vērtību atzīšanu sabiedrībā, tā, lai mūsu bērni un jaunieši varētu augt un attīstīties drošā un morāli veselīgā vidē. Diskusijas par jauno Civilās savienības likumu kontekstā piedāvājam jūsu uzmanībai rakstu par jauno Ungārijas prezidenti Katalinu Novaku un viņas aizstāvētajām vērtībām. Agnese Irbe nesen aicināja "Konservatīvos” nevirzīt un neatbalstīt Civilās savienības likumu, “Ja jums ir nepieciešams labs piemērs, kā stāvēt un nelocīt mugurkaulu bezcerīga un, iespējams, neiespējama pārsvara priekšā, tad šāds piemērs šobrīd ir redzams vienā no tuvajām kaimiņvalstīm”.

Tā vietā, lai vājinātu latviešu tautu, sperot pirmo soli uz homoseksuālās laulības atzīšanu, Latvijas konservatīvajiem politiskajiem spēkiem vajadzētu ņemt piemēru no Ungārijas un cīnīties par to, lai tiktu sniegts lielāks atbalsts ģimenēm un ģimeņu mātēm, kuras audzina bērnus.

Cerēsim, darbosimies un lūgsimies, lai arī Latvijā arvien vairāk morāli stipru un pārliecinātu cilvēku “nelocītu mugurkaulu”, bet iestātos par dabiskas ģimenes vērtībām un patiesu sieviešu līdztiesību. 

 

Ilze Maskalāne

*****

Trešdiena, 05 Janvāris 2022 12:40 Publicēts Sleja 1

Dārgie Civitas.lv lasītāji un draugi!

 

Turpinot 30 dienu lūgšanu par Latviju un Latvijas tautu (sk. rakstu “Dosimies cīņā par savu tautu!”), piedāvājam lasītāju uzmanībai vēl vienu Sv. erceņģelim Miķelim veltītu lūgšanu – litāniju. Ceram, ka tā iedvesmos jūsu lūgšanu un caur to saņemsiet jaunus spēkus garīgajā cīņā.

Svētais erceņģeli Miļkeli, lūdz par mums un par mūsu tautu!

 

*****

Pirmdiena, 27 Decembris 2021 19:04 Publicēts Sleja 2

Dārgie civitas.lv draugi! Laikā, kad svinam mūsu Glābēja Kristus dzimšanas un sv. Ģimenes svētkus, kas izceļ katra bērna dzīvības un katras ģimenes vērtību, pienāk labas ziņas no Gvatemalas: sākot ar nākamo, 2022.gadu, Gvatemalas prezidents ir pasludinājis savu valsti par Latīņamerikas pro life galvaspilsētu. ASV prezidents Baidens, savukārt, ieceļ abortu aizstāvjus galvenajos amatos savā administrācijā un Unicef, un tāpēc izolē un nomelno Gvatemalu. Tie ir divi pretēji veidi, kā būt kristietim politikā. Neviļus nāk prātā arī mūsi politiķi Latvijā. Kurā pusē stāv viņi?

****

Jaunākie raksti