Svētdiena, 25 Oktobris 2020 20:24 Publicēts Sleja 2

Rožukronis ir spēcīga lūgšana, kas atjauno cilvēku dzīves un izlūdz daudzas žēlastības. Piedāvājam izlasīt (un noklausīties itāliešu valodā ar angļu valodas subtitriem) kāda Milānas eksorcista sarunu ar ļauno garu, kas notika Dievmātes īpašajos svētkos – Rožukroņa karalienes svētkos 2019. gada 7. oktobrī. Eksorcisma laikā priesteris piespiež dēmonu slavēt Rožukroņa lūgšanas spēku, vai, kā viņš pats saka, piespiež dēmonu teikt katehēzi par Rožukroņa spēku. Dēmons izmanto apsēstās personas runas aparātu, komunicējot pārveidotā rupjā balsī.

******

Otrdiena, 20 Oktobris 2020 12:18 Publicēts Sleja 1

Pēc manas liecības publikācijas "Biju demoralizēts, tagad atguvu cerību", vairāki lasītāi man sūtija atbalsta ziņas un vēstules. Dažas no tiem publicēju civitas.lv. 

"Lūdzos par jums un mana katolietes sirds ir prieka asaru, pateicības un cerības pilna, lasot un dzirdot Patiesību, kas ir Kristus! Šinī sarežģītajā laikā, tā nāk kā veldze dvēselei un dvēsele to atpazīst, īsto, patieso Vārdu. Svēto Garu Jums tuvu līdzās ceļa dienās. Lai Dievs Jūs tur abām rokām, aizvien bagātīgi svētī ar Svētā Gara dāvanām, kuras palīdz iziet pārbaudījumos, uztur mūs dzīvus un stiprina ticību cerībā. Paldies Dievam par Jums! Turieties, tiešām Dievā mūsu ir daudz."

*****

Svētdiena, 11 Oktobris 2020 21:42 Publicēts Sleja 1

10. oktobrī Asīzes Franciska Augšējā bazilikā par svētīgu tika pasludināts Karlo Akutis (1991–2006). Šis Milānas pusaudzis izcili darbojās jaunajās komunikācijas jomās dvēseļu labdarībai un Dieva Valstībai, tādēļ jau ir ticis dēvēts par Interneta patronu. Taču noslēpums, kas viņu aizveda taisni uz Paradīzi, bija viens vienīgs un reālāks kā jebkad – īpaša mīlestība uz Euharistiju, Dzīvo Jēzus Sirdi.

Svētdiena, 20 Septembris 2020 15:27 Publicēts Sleja 3

Daudzi mani draugi, paziņas, draudzes locekļi, kā arī citi praktizējoši katoļi, kas mani pazīst, uzdod man jautājumus par publikācijām civitas.lv un manā facebook profilā. Ar ko ir saistīta šī lielā kritika pret pāvestu Francisku?

Vēlos paskaidrot savu nostāju, publicējot papildinātu uzrunu, ko teicu facebook tiešsaistē, lūgšanā par pāvesta Franciska atgriešanos 11. septembrī. Domājot, kā paskaidrot jūtas, kas mani pārņem, un kā izklāstīt argumentus, izvēlējos tiešās uzrunas formu pāvestam Franciskam.  

*******

Jaunākie raksti