Objekti filtrēti pēc datums: Marts 2021
Pirmdiena, 29 Marts 2021 16:28 Publicēts Sleja 1

/Aleksandrs Stepanovs/

papildināts 07.04.21.

Visā pasaulē pilnā sparā norit vakcinācijas kampaņa. To atbalsta arī liela daļa Baznīcas institūciju un bīskapu, taču starp to paziņojumiem ir būtiskas atšķirības. Vieni izvērtē neētiskas vakcīnas, kurās tiek izmantotas abortēto bērnu šūnu līnijas, un brīdina ticīgos, lai tie meklē alternatīvas, apelējot uz sirdsapziņas iebildumu (skat. “Sirdsapziņas paziņojums”), savukārt citi, neiedziļinoties detaļās, pasludina visas vakcīnas par morāli pieņemamām. Starp tiem ir arī Francisks, Katoliskās Baznīcas vadītājs, kurš pats esot pieņēmis pirmo vakcīnas devu, bet Ziemassvētkos un Jaunajā gadā “Urbi et orbi” vēstījumā viņam rūpēja uzsvērt, lai vakcīnas ir plaši pieejamas visiem: “Vakcīnas visiem, it īpaši neaizsargātiem un tiem, kas ir trūkumā”.

Pirmdiena, 22 Marts 2021 13:50 Publicēts Sleja 2

Starptautiska grupa, kurā ir gandrīz 100 ārstes, konsekrētās personas un dzīvības aizstāvji, ir publicējusi drosmīgu aicinājumu kristiešiem un visiem labas gribas cilvēkiem pārtraukt morāli attaisnot abortu aptraipīto vakcīnu lietošanu, uzskatot, ka nespēja stāties tai pretī veicina pieaugošo nāves kultūru, kas saistīta ar abortētu bērnu izmantošanu medicīniskiem eksperimentiem.

Otrdiena, 16 Marts 2021 18:29 Publicēts Sleja 3

Parakstītāju vidū ir bīskaps Džozefs Striklands no Taileras Teksasā.

Sestdiena, 13 Marts 2021 11:12 Publicēts Sleja 2

Inaugurācijas dienā, dažas stundas pēc prezidenta Baidena amata zvēresta nodošanas, EWTN reportieris jautāja preses sekretārei Dženai Psaki par Baidena viedokli divos svarīgos jautājumos – Haida grozījums (aizliedz abortu veikšanu par valsts naudu, izņemot, ja jāglābj sievietes dzīvība, vai grūtniecība iestājusies izvarošanas vai incesta rezultātā) un Mehiko politiku (aizliedz ASV finansēt abortu atbalstošas ārvalstu nevalstiskās organizācijas). Psaki neatbildēja, bet tā vietā novirzīja tēmu uz prezidenta ticību: "Es tikai izmantošu iespēju jums visiem atgādināt, ka viņš ir dievbijīgs katolis un regulāri apmeklē baznīcu. Viņš dienu iesāka kopā ar ģimeni baznīcā."

Ceturtdiena, 11 Marts 2021 10:00 Publicēts Sleja 1

Māte, kas rīkojās, lai izglābtu savu bērnu pēc medikamentozā aborta uzsākšanas, ir pateicīga par savu dēlu un mudina citas mātes, kuras domā, ka aborts ir vienīgā izeja, iepauzēt un nerīkoties steigā.

Piektdiena, 05 Marts 2021 13:17 Publicēts Sleja 2

Iedomājies, ka esi 27-gadīga sieviete, precējusies ar sliktu vīru un sliktu tēvu. Tev ir viens bērns – septiņgadīgs zēns. Un tu dzīvo sliktos apstākļos un sliktā zemē.

Otrdiena, 02 Marts 2021 10:00 Publicēts Sleja 1

Populārais kristiešu autors un lektors Stīvens Arterberns stāsta, ka kādreizējās atkarības dēļ viņš dehumanizējis sievietes un līdz ar to – arī nedzimušus bērnus, proti, nodarbošanās ar pornogrāfiju mudināja viņu izdarīt spiedienu uz bijušo draudzeni veikt abortu pēc neparedzētas grūtniecības.

Jaunākie raksti