Objekti filtrēti pēc datums: Oktobris 2020
Trešdiena, 28 Oktobris 2020 21:57 Publicēts Sleja 1

Ziņa par Eugēnija Afinejevska veidoto dokumentālo filmu ir nonākusi visas pasaules uzmanības centrā saistībā ar dažiem pāvesta Franciska izteikumiem, kas ir pretrunā ar Baznīcas Maģistēriju. Pāvesta vēstījums rada nopietnu satraukumu pat tad, ja no tā tiktu izņemts fragments par “civilajām savienībām”, nemaz jau nerunājot par faktu, ka viņš varētu būt atbalstījis divus homoseksuāļus, kas audzina bērnus. Ja Svētais Krēsls šādu informāciju neatsauks, mēs būsim lielas problēmas priekšā.

Otrdiena, 27 Oktobris 2020 22:22 Publicēts Sleja 3

/pr. Aleksandrs Stepanovs/

Šajās dienās ļoti daudz tiek runāts par pāvesta Franciska izteicieniem par labu homoseksuālām savienībām, kas izskanēja Eugēnija Afinejevska dokumentālajā filmā “Francesco”. Līdz ar to pāvests Francisks dod negaidīti spēcīgu atbalstu homoseksuālajam lobijam un veicina Katoliskajā Baznīcā homoherēziju.

Svētdiena, 25 Oktobris 2020 20:24 Publicēts Sleja 2

Rožukronis ir spēcīga lūgšana, kas atjauno cilvēku dzīves un izlūdz daudzas žēlastības. Piedāvājam izlasīt (un noklausīties itāliešu valodā ar angļu valodas subtitriem) kāda Milānas eksorcista sarunu ar ļauno garu, kas notika Dievmātes īpašajos svētkos – Rožukroņa karalienes svētkos 2019. gada 7. oktobrī. Eksorcisma laikā priesteris piespiež dēmonu slavēt Rožukroņa lūgšanas spēku, vai, kā viņš pats saka, piespiež dēmonu teikt katehēzi par Rožukroņa spēku. Dēmons izmanto apsēstās personas runas aparātu, komunicējot pārveidotā rupjā balsī.

******

Svētdiena, 25 Oktobris 2020 19:57 Publicēts Sleja 1

Kardināla Raimonda Leo Bērka (Raymond LeoBurke) paziņojums

"Vispasaules komunikāciju mediji ar lielu uzsvaru ir ziņojuši, ka notiek kursa maiņa, ka pāvests Francisks ir deklarējis, ka homoseksuālām personām kā Dieva bērniem ir tiesības uz ģimeni” un ka “nevienu nevajadzētu atstumt vai padarīt nelaimīgu šī iemesla dēļ.” Turklāt tiek teikts, ka viņš ir paziņojis: "Mums ir jārada likums par civilo kopdzīvi. Šādā veidā viņi tiks tiesiski aizsargāti. Un es par to iestājos”.

Šis viedoklis tika izteikts intervijā, kas izskanēja režisora Eugēnija Afinejevska dokumentālā filmā “Francesco”, kuraspirmizrāde notika Romas filmu festivālā 2020. gada 21. oktobrī.

Trešdiena, 21 Oktobris 2020 23:22 Publicēts Sleja 3

Spāņu populārās tradicionālo katoļu asociācijas Adoración y Liberación prezidents nesen uzrakstīja atklātu vēstuli arhibīskapam Karlo Maria Viganò. Bīskaps Viganò atbildēja  Vicentem Montesinos.”

Otrdiena, 20 Oktobris 2020 12:18 Publicēts Sleja 1

Pēc manas liecības publikācijas "Biju demoralizēts, tagad atguvu cerību", vairāki lasītāi man sūtija atbalsta ziņas un vēstules. Dažas no tiem publicēju civitas.lv. 

"Lūdzos par jums un mana katolietes sirds ir prieka asaru, pateicības un cerības pilna, lasot un dzirdot Patiesību, kas ir Kristus! Šinī sarežģītajā laikā, tā nāk kā veldze dvēselei un dvēsele to atpazīst, īsto, patieso Vārdu. Svēto Garu Jums tuvu līdzās ceļa dienās. Lai Dievs Jūs tur abām rokām, aizvien bagātīgi svētī ar Svētā Gara dāvanām, kuras palīdz iziet pārbaudījumos, uztur mūs dzīvus un stiprina ticību cerībā. Paldies Dievam par Jums! Turieties, tiešām Dievā mūsu ir daudz."

*****

Ceturtdiena, 15 Oktobris 2020 21:28 Publicēts Sleja 2

Honkongas emeritētais bīskaps kardināls Zens nopēlis neseno Vatikāna Valsts sekretāra, kardināla Pjetro Parolina, runu,  savā blogā aicinādams atklāt patiesību par katoļu Baznīcu Ķīnā, kas attiecas arī uz katoļiem visā pasaulē.

Pirmdiena, 12 Oktobris 2020 16:56 Publicēts Sleja 2

Marko Tosatti katru otro nedēļu pārraida savas pārdomas  Radio Roma Libera - lielākajā itāļu katoļu Podcast radio stacijā. Šoreiz runa par Ķīnu, Vatikānu un slepeno līgumu. Tosatti aicina mūs arī izlasīt Rikardo Kascioli redakciju La Nuova Bussola Quotidiana (šeit).

Svētdiena, 11 Oktobris 2020 21:42 Publicēts Sleja 1

10. oktobrī Asīzes Franciska Augšējā bazilikā par svētīgu tika pasludināts Karlo Akutis (1991–2006). Šis Milānas pusaudzis izcili darbojās jaunajās komunikācijas jomās dvēseļu labdarībai un Dieva Valstībai, tādēļ jau ir ticis dēvēts par Interneta patronu. Taču noslēpums, kas viņu aizveda taisni uz Paradīzi, bija viens vienīgs un reālāks kā jebkad – īpaša mīlestība uz Euharistiju, Dzīvo Jēzus Sirdi.

Piektdiena, 09 Oktobris 2020 16:46 Publicēts Sleja 3

Arhibīskaps Vigano kritizē divdomīgos Fratelli Tutti paziņojumus, kuros “trūkst skaidrības”, un vēlreiz noraida jauno pāvesta Franciska no jauna apstiprināto reliģijas brīvības jēdzienu, ko ieviesa Vatikāna II koncils. 

Jaunākie raksti