Objekti filtrēti pēc datums: Februāris 2022
Svētdiena, 27 Februāris 2022 21:34 Publicēts Sleja 1

Dārgie Civitas lasītāji !

Kopš dažām dienām lielas pasaules daļas uzmanība tiek pievērsta Krievijas iebrukumam Ukrainā. Šajā kontekstā piedāvājam jūsu uzmanībai itāļu laikraksta « La nuova  Boussola Quotidiana »  redaktora Riccardo Casciolli 25. februārī publicēto rakstu : «Ukrainas krīze, daži atskaites punkti »  https://lanuovabq.it/it/crisi-ucraina-alcuni-punti-fermi. Lai to padarītu labāk saprotamu Latvijas lasītājam, daži vārdi par raksta kontekstu :

Rietumu pasaulē daudziem tradicionāliem katoļiem un konservatīvi noskaņotiem politiskajiem spēkiem, kuri diendienā saskaras ar Rietumu liberālās ideoloģijas maldiem un tirāniju, Krievijas, kā arī tās prezidenta Vladimira Putina vārds, saistās ar morālo integritāti un tradicionālo vērtību aizstāvību. Krievija šķiet kā pretspēks Rietumu valdošajai ideoloģijai, kura arvien vairāk satriec jebkādas tradicionālās vērtības un atskaites punktus, lai radītu cilvēkus bez dzimuma, bez morāles, bez ģimenes, bez tēvijas – viegli manipulējamus indivīdus bez identitātes un vērtībām, pasaules pilsoņus. Tāpēc šie konservatīvi domājošie cilvēki - daļa no tiem - spontāni nostājas Putina pusē, cenšoties attaisnot viņa rīcību un apstrīdēt tos, kas Putinu attēlo kā ļaunuma iemiesojumu vai jauno Hitleru. Bet vai realitāte ir tik primitīvi bināra ?

Svētdiena, 06 Februāris 2022 16:42 Publicēts Sleja 2

Dārgie civitas.lv. lasītāji ! Turpinot tēmu par Brīvības konvoju Kanādā, piedāvājam Jūsu uzmanībai franciski runājoša kanādiešu pāra Alēna un Loretas liecību par viņu dalību Otavā notikušajā manifestācijā, pagājušajā nedēļas nogalē 29. un 30. janvārī. 

Paldies Alēnam un Loretai, ka piekrita padalīties ar mums savā vienkāršu manifestantu - kādi būtu varējuši būt katrs no mums - pieredzē un laipni piekrita uzrakstīt savus iespaidus speciāli Civitas.lv. Tāpēc katrs no mums, kuram ir dārga brīvība un patiesība par notiekošo pasaulē un mūsu zemē, var ar pārliecību teikt: "Es arī esmu kopā ar viņiem" un pat vēl vairāk - "Es esmu Freedom convoy". 

Vienoti lūgšanā par notiekošo Latvijā un pasaulē !

*****

Piektdiena, 04 Februāris 2022 14:33 Publicēts Sleja 3

Dārgie lasītāji! Latvijas cilvēkus iedvesmo Kanādas “Brīvības konvoja” kustība, kuru organizē Kanādas smago mašīnu šoferi (angliski “truckers”), lai protestētu pret valdības politiku un ierobežojumiem, kas ieviesti - pēc valdības teiktā - Kovid vīrusa izplatības mazināšanai. Latvijas "Brīvības konvojs" notiks Rīgā 7.februarī vienlaikus ar plašiem protestiem daudzās Eiropas pilsētās. Tā kā medijos šī kustība tiek atspoguļota maz un bieži vien maldīgi, aizstāvot Kanādas premejerministra Trudo viedokli un nomelnojot kustību, tad piedāvājam jūsu uzmanībai francūzietes Diānas Šasereses (Diane Chasseresse d'Info, pseidonīms) sintēzi par pirmajām kustības dienām ar atsaucēm uz informāciju un aculiecinieku liecībām internetā (galvenokārt angļu valodā). Tāpat paldies Diānai, ka piekrita sagatavot šo ieskatu speciāli Civitas.lv! Vienoti lūgšanā par situāciju Latvijā un pasaulē!

*****

Jaunākie raksti