Objekti filtrēti pēc datums: Janvāris 2022
Svētdiena, 30 Janvāris 2022 15:21 Publicēts Sleja 3

Dārgie lasītāji! Ar autores laipnu atļauju pārpublicējam konservatīvās vietnes Telos.lv redaktores Agneses Irbes interviju Neatkarīgajā Rīta Avīzē. Agnese Irbe prasmīgi un tieši parāda mūsdienu Latvijas un Eiropas sabiedrību paradoksus, kurus Covid krīze jo īpaši izgaismojusi. Lai gan Eiropas sabiedrības vēlas būt tolerantas un iekļaujošas kopienas, šī brīža situācijā varam konstatēt, ka šis diskurss ir tikai virspusējs, bez dziļākām saknēm cilvēku mentalitātē. Tāpat arī tiesiskums un racionalitāte mūsdienās nozīmē visai maz, saprāta vietā virsroku ņem emocijās balstīta attieksme pret notiekošo. Savukārt tieši konservatīvie un nevis liberālie spēki ir tie, kas šobrīd aizstāv cilvēku brīvību un pamattiesības. 

*****

Pirmdiena, 24 Janvāris 2022 11:01 Publicēts Sleja 1

British Medical Journal - viens no četriem pasaulē visvairāk citētajiem vispārējās medicīnas žurnāliem,  kuru ir grūti apvainot sazvērestības teoriju izplatīšanā - uzsāk diskusiju un norāda, ka "pirms desmit gadiem, citas pandēmijas laikā valdības visā pasaulē ir iztērējušas miljardus, uzkrājot pretvīrusu preparātus pret gripu, par kuriem nav bijis  pierādījumu, ka tie samazina komplikāciju, hospitalizācijas vai nāves risku." Prestižā zinātniskā žurnāla publikācijas autori konstatē, ka tāda pati "kļūda" tiek (apzināti?) atkārtota Covid-19 gadījumā . Joprojām farmaceitu kompāniju anonīmo pētnieku vakcīnas izstrādes neapstrādātie dati nav pieejami ārstiem, pētniekiem un sabiedrībai un, visdrīzāk, "paliks nepieejami vēl daudzus gadus." Šādu datu slēpšanu zinātnieki vērtē kā "morāli neattaisnojamu attiecībā uz jebkādiem pētījumiem, bet jo īpaši attiecībā uz tiem, kas saistīti ar nozīmīgiem lēmumiem sabiedrības veselības jomā." Tāpat morāli neattaisnojams ir valdības lēmums slēpt no publiskas pieejamības pret Covid-19 vakcīnas līgumus ar farmaceitu kompānijām.

 

*****

Piektdiena, 07 Janvāris 2022 11:05 Publicēts Sleja 2

Dārgie civitas.lv draugi un lasītāji, jūsu uzmanībai piedāvājam precīzi dokumentētu ievērojamā britu izcelsmes žurnālista Edvarda Pentina rakstu par problemātisko bērnu vakcināciju ar eksperimentālām vakcīnām un par Baznīcas hierarhijas nostāju, ko atspoguļo Pontifikālās Dzīvības akadēmijas prezidenta Vinčenco Paļjas apgalvojumi. 

Edvards Pentins sāka savu Romas korespondenta karjeru ar ziņām par pāvestu un Vatikānu Vatikāna radio, bet pēc tam kļuva par EWTN (Eternal Word Television Network) - amerikāņu katoļu televīzijai piederošā laikraksta "National Catholic Register" Romas korespondentu. Viņš ir sagatavojis reportāžas par Svēto Krēslu un Katoļu baznīcu arī daudziem citiem izdevumiem, tostarp “Newsweek”, “Newsmax”, “Zenit”, “The Catholic Herald” un “The Holy Land Review” - franciskāņu izdevumam, kas specializējas Baznīcas un Tuvo Austrumu jautājumos. Edvards Pentins ir arī divu grāmatu autors: “The Next Pope: The Leading Cardinal Candidates” (Sophia Institute Press, 2020) un “The Rigging of a Vatican Synod? An Investigation into Alleged Manipulation at the Extraordinary Synod on the Family” (Ignatius Press, 2015). Jūs varat viņam sekot Twitter vietnē @edwardpentin.

 

  *****

Trešdiena, 05 Janvāris 2022 12:40 Publicēts Sleja 1

Dārgie Civitas.lv lasītāji un draugi!

 

Turpinot 30 dienu lūgšanu par Latviju un Latvijas tautu (sk. rakstu “Dosimies cīņā par savu tautu!”), piedāvājam lasītāju uzmanībai vēl vienu Sv. erceņģelim Miķelim veltītu lūgšanu – litāniju. Ceram, ka tā iedvesmos jūsu lūgšanu un caur to saņemsiet jaunus spēkus garīgajā cīņā.

Svētais erceņģeli Miļkeli, lūdz par mums un par mūsu tautu!

 

*****

Jaunākie raksti