Objekti filtrēti pēc datums: Decembris 2021
Pirmdiena, 27 Decembris 2021 19:04 Publicēts Sleja 2

Dārgie civitas.lv draugi! Laikā, kad svinam mūsu Glābēja Kristus dzimšanas un sv. Ģimenes svētkus, kas izceļ katra bērna dzīvības un katras ģimenes vērtību, pienāk labas ziņas no Gvatemalas: sākot ar nākamo, 2022.gadu, Gvatemalas prezidents ir pasludinājis savu valsti par Latīņamerikas pro life galvaspilsētu. ASV prezidents Baidens, savukārt, ieceļ abortu aizstāvjus galvenajos amatos savā administrācijā un Unicef, un tāpēc izolē un nomelno Gvatemalu. Tie ir divi pretēji veidi, kā būt kristietim politikā. Neviļus nāk prātā arī mūsi politiķi Latvijā. Kurā pusē stāv viņi?

****

Trešdiena, 22 Decembris 2021 14:38 Publicēts Sleja 1

Citējot Sorosu, Geitu un Švābu, Vācu kardināls Gerhards Ludvigs Millers apsūdz “ finansiālo eliti” Kovid krīzes izmantošanā ar nolūku iegūt pār iedzīvotājiem “totālu kontroli”. Vācu prese viņu apsūdz “sazvērestībniecībā”.

*****

Sestdiena, 18 Decembris 2021 20:08 Publicēts Sleja 3

Ar laipnu Vestarda Šimkus atļauju pārpublicējam viņa atklāto vēstuli. Latvijas ievērojamais pianists, piedzīvojis klaju diskrimināciju kā nevakcinētais, vairs nevarēs spēlēt koncertos Latvijā. No sirds pateicamies par liecību, kas uzmodina daudzas sirdsapziņas par mūsu valstī un pasaulē notiekošā būtību: "Šāda absurda un klajas diskriminācijas ieviesējiem varu vien pateikties, ka ar saviem lēmumiem viņi skaidrāk kā jebkad atklāj notiekošā būtību, kas jau sen vairs nešķiet saistīta ar sabiedrības veselību un drošību, bet gan ar ko daudz nesmukāku - sabiedrības fundamentālu pārveidi caur tās šķelšanu un totālu kontroli."

*****

Sestdiena, 18 Decembris 2021 19:52 Publicēts Sleja 2

“Jau kopš pandēmijas sākuma mēs esam lūguši no Kunga, lai mums tiktu dots spēks to izturēt, bet retāk lūdzam, lai Viņš pieliek savu roku un pandēmiju aptur. Dievs tiek uztverts nevis kā visuma Radītājs, bet kā līdzgaitnieks mūsu ceļā. Un tomēr Viņš var ietekmēt cēloņus, kas izraisa fizisku parādību, neizjaucot dabas likumus. Kristieša lūgšana ir balstīta pārliecībā, ka Dievs var darboties biofiziskajā vidē, kurā mēs dzīvojam.” Intervija ar dominikāņu universitātes ANGELIKUM Filosofijas fakultātes dekānu tēvu Serdžu Tomasu Bonino OP. 

*****

Svētdiena, 12 Decembris 2021 15:02 Publicēts Sleja 1

/Ilze Maskalāne, civitas.lv/

Dārgie draugi, domubiedri un idejiskie pretinieki!

Šodienas situācijā mēģināšu izteikt ne vien savas personīgās, bet ari daudzu tautiešu sajūtas un viedokli, kā arī aicinājumu uz kopīgu rīcību, jo tikai vienojoties mēs varam ko mainīt. 

Jaunākie raksti