Objekti filtrēti pēc datums: Maijs 2017
Trešdiena, 31 Maijs 2017 21:34 Publicēts Sleja 2

Jēzus ticis pakļauts īpašiem kārdinājumiem. Tas gadījies arī svētajiem. Mēs sevi par svētajiem nesaucam, bet varam piedzīvot neparastus kārdinājuma stāvokļus. Protams, mūsdienu sabiedrībā, kas pēc definīcijas neatzīst garīgu spēku iejaukšanos ikdienas dzīvē, šīs atziņas var izklausīties provokatīvi. Tomēr... Evaņģēlijs runā par to, ka Jēzus tuksnesī redzējis sātanu un ar viņu sarunājies. (Lk 4,1-13) Šis nebija vienīgais precedents, jo vēlāk Jēzus atcerējies: "Es redzēju sātanu kā zibeni no debesīm krītam!” (Lk 10,18) Tātad, šis ir precīzs apzīmējums par reāliem notikumiem – „Es redzēju”.

Pirmdiena, 29 Maijs 2017 09:34 Publicēts Sleja 3

Es esmu dzirdējis no daudziem vecākiem par šo problēmu, kad viņu bērni noliedz savu ticību. Situācija no situācijas nedaudz atšķiras, tomēr tā vienmēr ir sāpīga pieredze, kas pašos pamatos ir visai līdzīga.

Piektdiena, 26 Maijs 2017 08:37 Publicēts Sleja 2

Viņai aizejot mūžībā, Portugalē tika izsludināta nacionālā sēru diena. Pateicoties viņai pasaule uzzināja par Fatimu. Viņa saņēma īpašu misiju: „Tu paliksi ilgāk nekā brālēns un māsīca, lai pastāstītu cilvēkiem par glābiņu pasaulei.”

Ceturtdiena, 25 Maijs 2017 16:43 Publicēts Sleja 1

„Ja man būs problēmas, es pati pajautāšu!” - jaunajām māmiņām būtu jāvalkā T-krekli ar šādu uzrakstu. Par liekiem komentāriem paldies jau iepriekš! Kāpēc?

Piektdiena, 19 Maijs 2017 09:38 Publicēts Sleja 2

Bez stresa izaugusī „bēbīšu" paaudze nespēj sagremot vārdu „sods”. „Bēbīši” piedzīvo histēriju jau no tā vien, ka dzird par pērienu pa dibenu.

Ceturtdiena, 18 Maijs 2017 10:35 Publicēts Sleja 3

Līdz rītausmai bija jāgaida vēl ilgi, kad miegaino Eiropu pārklāja sarkanā gaisma. Ziemeļu pusē debesīs kvēloja „ārkārtīgi spilgtā” asiņainā ziemeļblāzma. Par to nākamajā dienā ziņoja astronomiskās observatorijas. Tas notika 1938. gada 25. janvārī. Šādi izpildījās Marijas vārdi, ko Viņa izteica pirms 20 gadiem, uzrunājot trīs ganiņus Fatimā: „Kad jūs ieraudzīsiet nakti, apgaismotu ar nezināmu gaismu, tad ziniet, ka šī ir lielā zīme, ko Dievs jums dod, par to, ka Viņš sodīs pasauli par tās noziegumiem ar karu, badu un Baznīcas un svētā tēva vajāšanām.”

Otrdiena, 16 Maijs 2017 20:09 Publicēts Video

Šo video iecerēja vācu veikalu tīkls Edeka. Tas ir stāsts par Eatkarus, kas ir angļu vārda eat (‘ēst’) kombinācija ar Ikarus, varoni no grieķu mīta par Ikaru un Daidalu. Notikumi risinās mazpilsētiņā, ko apdzīvo korpulenti dzīvnieki un cilvēki, kas ēd vienu un to pašu ēdienu – pelēko putrai līdzīgu masu. Par spīti īsta prieka trūkumam, visi pilsētiņā ir apmierināti ar tādu dzīves stilu. Visi, atskaitot vienu zēnu, kuru pamudināja domāt par debesīm kāda draudzīga putna aicinājums. Zēns pēc daudziem neveiksmīgiem mēģinājumiem, nolasījis putna doto zīmi, izmaina savu ēdienkarti un lido. Stāsta vēstījums ir “ēd to, kāds vēlies kļūt”.

Piektdiena, 12 Maijs 2017 09:23 Publicēts Sleja 1

Daļa protestantu atsakās atzīt Mariju par „Dievmāti”, uzskatot to par tipiski katolisku. Tomēr tā ir kļūda. Reformācijas tēvi skaidri atzina Efezas un Halcedonas koncila (431. un 451.gads) lēmumus, kas izrietēja no garām diskusijām (t.s. „kristoloģiskā strīda”). Daļa teologu uzskatīja, ka Jēzus kopš piedzimšanas bijis cilvēks, kurā uzturējies Dievs. Cita galējība bija uzskats, ka Jēzus jau no sākuma bijis Dievs, bet Viņa cilvēciskām pazīmēm (izsalkums, nogurums, sāpes) piemita vienīgi demonstratīvs raksturs.

Ceturtdiena, 11 Maijs 2017 09:22 Publicēts Sleja 2

Kontraceptīvā tablete, neapšaubāmi, ir ģeniāls atklājums. Vismaz no peļņas gūšanas viedokļa. Izgudrojot medicīnas līdzekli, kas neko neārstē, bet - tieši pretēji - „novērš” veselību, farmācijas koncerni atraduši „zelta dzīslu”. Turklāt sievietēm tabletes jālieto vairākas desmitgades, no seksuālās aktivitātes uzsākšanas un līdz pat menopauzei, neskaitot īsus pārtraukumus, t.i. bērna ieņemšanu un dzemdības.

Piektdiena, 05 Maijs 2017 15:15 Publicēts Sleja 3

Blakus okultām praksēm, kas izriet no Eiropas ezotēriskās tradīcijas (maģija, buršana vai arī modernais okultisms – apziņas kontrole, bioenergoterapija, supermācīšanās), pastāv prakses, kas nāk no Austrumiem. Mūsdienās tās visas veido galveno garīgu draudu avotu.

Jaunākie raksti